Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Motor pro posuvné brány do 2500 kg na 230 Vac v olejové lázni
Katalogové číslo: YAK25OTI
Převodový motor na 230 Vac pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou, virtuálním enkodérem a invertorem. Vlastní ventilace pro větší intenzitu použití. Kovová redukce v olejové lázni pro zajištění maximálního výkonu i při nízkých teplotách. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru a vybavená integrovaným měničem umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením intenzity proudu na elektromotoru (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat jejich dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zaručuje maximální bezpečnost. L' invertor umožňuje postupně měnit otáčky motoru jak při zrychlování, tak při zpomalování a zároveň zaručuje přesnější regulaci fází pohybu od brány a vyšší bezpečnost proti přimáčknutí. Nastavitelná rychlost od 10 do 24 m/min dle hmotnosti brány. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Vnější kovový kryt s možností instalace fotobuněk PUPILLA / PUPILLA.T (jako příslušenství). Dodávaný přijímač ONE.2WB. Kovová uvolňovací páka 2WB součástí dodávky.

Včetně zvýšené podkladové desky. Výška 32 mm. Středová vzdálenost upevnění na podlahu 280 x 170 mm, č.4 Ø 11 mm, středová vzdálenost upevnění motoru 269 x 106 mm č.4 M10.
Motor pro posuvnou bránu do 1700 kg na 230 Vac, rychlost 24 m/min v olejové lázni
Katalogové číslo: BULL17OMI
Převodový motor na 230 Vac pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídÍcí jednotkou, virtuálním enkodérem a invertorem. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru a vybavená integrovaným měničem umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením intenzity proudu na elektromotoru (virtuální enkodér). Invertor umožňuje postupně měnit otáčky motoru jak při zrychlování, tak při zpomalování a zároveň zaručuje přesnější regulaci fází pohybu od brány a vyšší bezpečnost proti přimáčknutí. Olejové mazání, které zaručuje maximální životnost převodovky. Použitý druh oleje je také zvláště účinný a zaručuje vynikající výnosy i při nízkých teplotách. Snížené mechanické opotřebení součástí. Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat jejich dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zaručuje maximální bezpečnost. Nastavitelná rychlost od 10 do 24 m/min dle hmotnosti brány. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Dodávaný přijímač ONE.2WI. Kovová uvolňovací páka.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm.
Rychlý motor pro posuvnou bránu do 1200 kg na 24 Vdc s magnet. koncovými spínači
Katalogové číslo: BULL1224TURBO.S
Rychlý převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a virtuálním enkodérem. Spínaný napájecí zdroj 115/230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru usnadňuje kabeláž a umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením okamžité rychlosti pohybu (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat její dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zajišťuje maximální bezpečnost. Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Praktická pouzdra vedení kabelů. Maximální výkon a rychlost (24 m/min s 1200 kg). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX. Pohodlné pouzdro pro 2 baterie mod. DA.BT6 7 Ah. Kovová uvolňovací páka. Možnost provozu i v režimu protilehlého motoru přes příslušenství (SIS) BT6 od 7 Ah.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm.
Rychlý motor pro posuvnou bránu do 600 kg, 25 m/min na 24 Vdc s magnetickým spínačem
Katalogové číslo: BULL624TURBO.S
Rychlý převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​magnetickými koncovými spínači, integrovanou řídící jednotkou a virtuálním enkodérem. Spínaný napájecí zdroj 115/230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru usnadňuje kabeláž a umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením okamžité rychlosti pohybu (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat jejich dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zaručuje maximální bezpečnost. Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Praktická pouzdra vedení kabelů. Maximální výkon a rychlost (25, 5 m / min při 600 kg). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX. Pohodlné pouzdro pro 2 baterie mod. DA.BT2 2,1 Ah. Kovová uvolňovací páka. Možnost provozu i v režimu protilehlé brány přes příslušenství (SIS) 1 Ah.

Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.


Tip
Rychlý motor pro posuvnou bránu do 600 kg na 24 Vdc, 25 m/min
Katalogové číslo: BULL624TURBO
Rychlý převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a virtuálním enkodérem. Spínaný napájecí zdroj 115/230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru usnadňuje kabeláž a umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením okamžité rychlosti pohybu (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat jejich dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zaručuje maximální bezpečnost. Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Praktická pouzdra vedení kabelů. Maximální výkon a rychlost (25,5 m / min při 600 kg). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX. Pohodlné pouzdro pro 2 baterie mod. DA.BT2 2,1 Ah. Kovová uvolňovací páka. Možnost provozu i v režimu protilehlé brány přes příslušenství (SIS) 1 Ah.

Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.
Motor pro posuvnou bránu do 800 kg na 230 Vac
Katalogové číslo: BULL8OM.S
Převodový motor na 230 Vac s magnetickými koncovými spínači, vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje bezpečnost proti přimáčknutí a přesnost ve fázích pohybu brány. Celokovová mechanika a olejové mazání zajišťují maximální životnost převodovky. Použitý druh oleje je také zvláště účinný a zaručuje vynikající výnosy i při nízkých teplotách. Snížené mechanické opotřebení součástí. Kovová uvolňovací páka.

Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.

Motor pro posuvnou bránu do 800 kg na 230 Vac v olejové lázni s mechan. koncovými spínači
Katalogové číslo: BULL8OM
Převodový motor na 230 Vac s vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje bezpečnost proti přimáčknutí a přesnost ve fázích pohybu brány. Celokovová mechanika a olejové mazání zajišťují maximální životnost převodovky. Použitý druh oleje je také zvláště účinný a zaručuje vynikající výnosy i při nízkých teplotách. Snížené mechanické opotřebení součástí. Kovová uvolňovací páka.

Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.
Motor pro posuvnou bránu do 800 kg na 230 Vac
Katalogové číslo: BULL8M
Převodový motor na 230 Vac s vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje bezpečnost proti přimáčknutí a přesnost ve fázích pohybu brány. Kovová uvolňovací páka.

Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.
Sada pro posuvné brány do 450 kg na 24 Vdc
Katalogové číslo: KBULL424.P
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Energeticky úsporný ESA SYSTEM. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány a zaručuje maximální bezpečnost. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno k provozu i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze integrovat do motoru. Kovová uvolňovací páka. K dispozici příslušenství pro magnetický koncový spínač (MLS).

Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.

Sada obsahuje:
1x BULL424ESA Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x PUPILLA.T Pár fotobuněk nastavitelných do 3 poloh
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Sada pro posuvnou bránu do 500 kg na 230 Vac s magnetickými spínači
Katalogové číslo: KBULL5M.SP
Elektromechanický motor na 230 Vac s integrovanou řídící jednotkou. Možnost připojení enkodéru díky použití MAG.E. Enkodér zabraňuje před stiskem a zajišťuje přesnou činnost motoru. Celokovový odemykací systém z oceli. V motoru jsou magnetické koncové spínače (MLS).

Sada obsahuje:
1x BULL5M.S Motor na 230 Vac s řídící jednotkou a převodovkou ve vazelíně
1x PUPILLA.T Pár fotobuněk nastavitelných do 3 poloh
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Motor pro posuvnou bránu do 600 kg na 24 Vdc
Katalogové číslo: BULL624ESA
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Energeticky úsporný ESA SYSTEM. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány a zaručuje maximální bezpečnost. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno k provozu i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze integrovat do motoru. Kovová uvolňovací páka.

Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.
Motor pro posuvnou bránu do 400 kg na 24 Vdc
Katalogové číslo: BULL424ESA
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Energeticky úsporný ESA SYSTEM. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány a zaručuje maximální bezpečnost. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno k provozu i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze integrovat do motoru. Kovová uvolňovací páka. K dispozici příslušenství pro magnetický koncový spínač (MLS).

Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.
Sada pro posuvné brány do 400 kg na 24 Vdc
Katalogové číslo: KPONY.P
Převodový motor na 24 Vdc s integrovanou řídící jednotkou. Energeticky úsporný ESA SYSTEM. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno k provozu i při absenci elektřiny přes baterie. Řídící jednotka je umístěna tak, aby programování bylo jednoduché, snadné a okamžité.

Sada obsahuje:
1x PONY324 Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Magnetické koncové spínače pro sérii BULL
Katalogové číslo: MLS
Sada magnetických koncových spínačů k instalaci na posuvné brány doporučené pro nepříznivé povětrnostní podmínky (nízké teploty, přítomnost vlhkosti atd.), tj. podmínky, za kterých mohou tradiční elektromechanické koncové spínače vykazovat poruchu.

Sada se skládá z následujících součástí:
- 2 magnety na plastových podpěrách k montáži na držáky koncových spínačů nebo na stojan
- 2 plastové držáky pro magnetické snímače
- 2 magnetické senzory s N.C. - normálně zavřeno
- 1 kryt pro zakrytí pružinového prostoru