Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Motory Beninca

Sada pro křídlovou bránu do 2,1 m na 230V
Katalogové číslo: KBOB21M.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

Sada obsahuje:
2x BOB21M Motory na 230 Vac
1x HEADY Řídící jednotka na 230 Vac s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Motor pro posuvnou bránu do 4500 kg na 400 Vac s enkodérem
Katalogové číslo: BISON45 OTI
Převodový motor na 400 Vac pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou, enkodérem a měničem. Vlastní ventilace pro větší intenzitu použití. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Kódovací zařízení zaručuje přesnost ve fázích pohybu brány. Plně kovová mechanika a olejové mazání s vynikajícím výkonem i při nízkých teplotách. Ochranná úprava a nátěr kovového pláště. Invertor umožňuje postupně měnit otáčky motoru jak při zrychlování, tak při zpomalování a zároveň zaručuje přesnější regulaci fází pohybu od brány a vyšší bezpečnost proti přimáčknutí. Možnost integrovaných fotobuněk FTC.S, dostupné jako příslušenství.

Podkladová deska není součástí dodávky.

Na objednávku.

Motor pro posuvnou bránu do 3500 kg na 400 Vac s převodovkou v oleji
Katalogové číslo: BISON35 OTI
Převodový motor na 400 Vac pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou, enkodérem a měničem. Vlastní ventilace pro větší intenzitu použití. Kódovací zařízení zaručuje přesnost ve fázích pohybu brány. Plně kovová mechanika a olejové mazání s vynikajícím výkonem i při nízkých teplotách. Ochranná úprava a nátěr kovového pláště. Invertor umožňuje postupně měnit otáčky motoru jak při zrychlování, tak při zpomalování a zároveň zaručuje přesnější regulaci fází pohybu od brány a vyšší bezpečnost proti přimáčknutí. Možnost integrovaných fotobuněk FTC.S, dostupné jako příslušenství.

Podkladová deska není součástí dodávky.
Motor pro posuvnou bránu do 3500 kg na 230 Vac s enkodérem
Katalogové číslo: BISON35 OTI L
Převodový motor na 230 Vac pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou, enkodérem a měničem. Vlastní ventilace pro větší intenzitu použití. Kódovací zařízení zaručuje přesnost ve fázích pohybu brány. Plně kovová mechanika a olejové mazání s vynikajícím výkonem i při nízkých teplotách. Ochranná úprava a nátěr kovového pláště. Invertor umožňuje postupně měnit otáčky motoru jak při zrychlování, tak při zpomalování a zároveň zaručuje přesnější regulaci fází pohybu od brány a vyšší bezpečnost proti přimáčknutí. Možnost integrovaných fotobuněk FTC.S, dostupné jako příslušenství.

Podkladová deska není součástí dodávky.
Motor pro posuvnou bránu do 2500 kg na 230 Vac s převodovkou v oleji
Katalogové číslo: BISON25 OTI
Převodový motor na 230 Vac pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou, enkodérem a měničem. Vlastní ventilace pro větší intenzitu použití. Kódovací zařízení zaručuje přesnost ve fázích pohybu brány. Plně kovová mechanika a olejové mazání s vynikajícím výkonem i při nízkých teplotách. Ochranná úprava a nátěr kovového pláště. Invertor umožňuje postupně měnit otáčky motoru jak při zrychlování, tak při zpomalování a zároveň zaručuje přesnější regulaci fází pohybu od brány a vyšší bezpečnost proti přimáčknutí. Možnost integrovaných fotobuněk FTC.S, dostupné jako příslušenství.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 114 mm č.4 Ø 12 mm.
Řídící jednotka na 400 Vac s frekvenčním měničem
Katalogové číslo: WAVE
APLIKACE - 1 motor pro sekční a roletová vrata řady VN
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 100 ÷ 250 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Standardně dodávaný rádiový přijímač 433,92 MHz model ONE2.WI. Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů. Vstupy krok za krokem, otevřít, zavřít, pěší, zastávka. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. N ° 2 konfigurovatelné vstupy pro fotobuňku aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, zónové světlo. Výstup testu fotobuňky. Výstup druhého rádiového kanálu. Elektronické nastavení točivého momentu s automatickým výpočtem pro každý bod zdvihu (STC SYSTEM). Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Nastavitelná zpomalení. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Integrovaný invertor. Virtuální enkodér. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Motor pro posuvné brány do 2500 kg na 230 Vac, olejová lázeň
Katalogové číslo: YAK25OTI
Převodový motor na 230 Vac pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou, virtuálním enkodérem a invertorem. Vlastní ventilace pro větší intenzitu použití. Kovová redukce v olejové lázni pro zajištění maximálního výkonu i při nízkých teplotách. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru a vybavená integrovaným měničem umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením intenzity proudu na elektromotoru (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat jejich dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zaručuje maximální bezpečnost. L' invertor umožňuje postupně měnit otáčky motoru jak při zrychlování, tak při zpomalování a zároveň zaručuje přesnější regulaci fází pohybu od brány a vyšší bezpečnost proti přimáčknutí. Nastavitelná rychlost od 10 do 24 m/min dle hmotnosti brány. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Vnější kovový kryt s možností instalace fotobuněk PUPILLA / PUPILLA.T (jako příslušenství). Dodávaný přijímač ONE.2WB. Kovová uvolňovací páka 2WB součástí dodávky.

Včetně zvýšené podkladové desky. Výška 32 mm. Středová vzdálenost upevnění na podlahu 280 x 170 mm, č.4 Ø 11 mm, středová vzdálenost upevnění motoru 269 x 106 mm č.4 M10.
Hydromotor do 8 m křídla, hmotnost 1000 kg na 230 Vac
Katalogové číslo: HD.80
Hydraulický motor na 230 Vac určené pro intenzivní použití a těžké brány. Inovativní technická řešení. Nový reverzní rozdělovač je vyroben bez ventilů, aby se minimalizovalo riziko závad a zásahů údržby. Vysoká intenzita použití. Díky prodloužené nádrži a novému vylepšenému elektromotoru, zcela ponořenému v oleji, je možné dosáhnout ještě intenzivnějšího použití. Samovyrovnání. Zesílené držáky a přítomnost zadních a předních spojů umožňují zjednodušit montážní operace i v kontextu nedokonale vyrovnaných bran. Špičkový výkon. Je vybavena elektromotorem, díky kterému je nejvýkonnější ve své kategorii a zaručuje maximální tah 10 000 N.
Bezpečnost a přesnost cyklu. Mosazné šrouby pro nastavení síly a dvojité zpomalení umožňují maximální přesnost cyklu a bezpečnost automatizace. Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Rozdělovač, hlava, dno a píst jsou vyrobeny z eloxovaného a opracovaného hliníku, což zaručuje maximální přesnost součástí, která se promítá do optimálního výkonu a spolehlivosti. Maximální snadná instalace a údržba. Kabeláž je ještě jednodušší díky přítomnosti svorkovnice, která umožňuje snadnou a rychlou výměnu napájecího kabelu.

Délka křídla až 8 m a hmotnost 1000 kg.

Sada pro křídlovou bránu do 3 m na 24 Vdc
Katalogové číslo: KPR.24
Nevratný převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Vestavěné elektromechanické koncové spínače otevírání a zavírání. Robustní kloubové rameno z pozinkované oceli proti střihu.

Sada obsahuje:
2x PR.45E24 Motory na 24 Vdc
1x BRAINY24 Řídící jednotka na 24 Vdc s integrovaným přijímačem
2x DU.E2 Kloubová ramena
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x LAMPY LED maják na 12 - 255 Vac s integrovanou anténou
1x TO.GO2VA 2 kanálový ovladač

Průmyslový motor na 400 Vac pro nevyvážená vrata
Katalogové číslo: VN.MT40V
Převodový motor na 400 Vac s ručním řetězovým ovládáním a redukčním poměrem 1/40. Ventilovaný elektromotor ideální pro intenzivní používání a vybavený elektrobrzdou. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Maximální bezpečnost zaručena i ve fázích ručního manévrování díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzové ozubení zaručují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.


Motor pro posuvnou bránu do 1700 kg v olejové lázni na 230 Vac, rychlost 24 m/min
Katalogové číslo: BULL17OMI
Převodový motor na 230 Vac pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídÍcí jednotkou, virtuálním enkodérem a invertorem. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru a vybavená integrovaným měničem umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením intenzity proudu na elektromotoru (virtuální enkodér). Invertor umožňuje postupně měnit otáčky motoru jak při zrychlování, tak při zpomalování a zároveň zaručuje přesnější regulaci fází pohybu od brány a vyšší bezpečnost proti přimáčknutí. Olejové mazání, které zaručuje maximální životnost převodovky. Použitý druh oleje je také zvláště účinný a zaručuje vynikající výnosy i při nízkých teplotách. Snížené mechanické opotřebení součástí. Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat jejich dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zaručuje maximální bezpečnost. Nastavitelná rychlost od 10 do 24 m/min dle hmotnosti brány. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Dodávaný přijímač ONE.2WI. Kovová uvolňovací páka.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm.
Sada pro křídlovou bránu do 2,5 m na 24 Vdc
Katalogové číslo: KMB24 1TX
MBE24 je nevratný převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a přijímačem. Zmenšené rozměry, vhodné pro brány s velkými sloupy. Mechanika z tvrzené oceli pro zajištění pevnosti. Provoz zaručen i při absenci elektřiny přes baterie. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Vybaveno koncovým spínačem při otevírání a zavírání. Nastavitelná možnost uvolnění drátu, která umožňuje otevření zvenčí v případě výpadku proudu.
MB24 je nevratný převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití. Zmenšené rozměry, vhodné pro brány s velkými sloupy. Mechanika z tvrzené oceli pro zajištění pevnosti. Provoz zaručen i při absenci elektřiny přes baterie. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Vybaveno koncovým spínačem při otevírání a zavírání. Nastavitelná možnost uvolnění drátu, která umožňuje otevření zvenčí v případě výpadku proudu.

Sada obsahuje:
1x MBE24 Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou a integrovaným přijímačem
1x MB24 Motor na 24 Vdc
2x BA Kloubová ramena
1x PUPILLA.F Pár fotobuněk
1x LAMPY Maják 24 Vdc s led diodami a integrovanou anténou
1x TOKEY Klíčový přepínač
2x TO.GO2WV 2 kanálový ovladač 433,92 Mhz
1x ID.TA Signalizační disk

Sada pro křídlovou bránu do 3 m na 24 Vdc s enkodérem
Katalogové číslo: KBOB3024E
Nevratný elektromechanický převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití vybavený enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

Sada obsahuje:
2x BOB3024E Motory na 24 Vdc s enkóderem
1x HEADY24 Řídící jednotka na 24 Vdc s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x LAMPY Univerzální LED maják na 12 - 255 Vac s integrovanou anténou
1x TO.GO2VA 2 kanálový ovladač 433,92 Mhz

Rychlý motor pro posuvnou bránu na 24 Vdc do 1200 kg s magnet. koncovými spínači
Katalogové číslo: BULL1224TURBO.S
Rychlý převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a virtuálním enkodérem. Spínaný napájecí zdroj 115/230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru usnadňuje kabeláž a umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením okamžité rychlosti pohybu (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat její dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zajišťuje maximální bezpečnost. Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Praktická pouzdra vedení kabelů. Maximální výkon a rychlost (24 m/min s 1200 kg). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX. Pohodlné pouzdro pro 2 baterie mod. DA.BT6 7 Ah. Kovová uvolňovací páka. Možnost provozu i v režimu protilehlého motoru přes příslušenství (SIS) BT6 od 7 Ah.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm.
Sada pro křídlovou bránu do 3 m na 230 V
Katalogové číslo: KPR.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Vestavěné elektromechanické koncové spínače otevírání a zavírání. Robustní kloubové rameno z pozinkované oceli proti střihu.

Sada obsahuje:
2x PR.45E Nevratný elektromechanický převodový motor 230 Vac
1x HEADY Řídící jednotka 230 Vac s integrovaným přijímačem
2X DU.E2 Jedno rameno z pozinkované oceli
1X PUPILLA.T Pár fotobuněk nastavitelný ve třech polohách
1X TO.GO2VA 2 kanálový vysílač na 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code kódováním
Rychlý motor pro posuvnou bránu do 1200 kg na 24 Vdc, převodovka v oleji
Katalogové číslo: BULL1224 TURBO
Rychlý převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a virtuálním enkodérem. Spínaný napájecí zdroj 115/230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru usnadňuje kabeláž a umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením okamžité rychlosti pohybu (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat její dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zajišťuje maximální bezpečnost. Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Praktická pouzdra vedení kabelů. Maximální výkon a rychlost (24 m/min s 1200 kg). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX. Pohodlné pouzdro pro 2 baterie mod. DA.BT6 7 Ah. Kovová uvolňovací páka. Možnost provozu i v režimu protilehlého motoru přes příslušenství (SIS) BT6 od 7 Ah.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm.
Hydromotor do 5 m na 24 V s enkodérem
Katalogové číslo: HD5024E.AC
Nevratný hydraulický motor se zadním a předním kloubem pro křídla do 5 m s aretací při otevírání a zavírání.
Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí.
Přítomnost enkodéru a nízkonapěťového motoru umožňují optimalizovat výkon, úroveň bezpečnosti a přesnost ve fázích pohybu brány.
Nastavitelné elektronické zpomalení otevírání a zavírání umožňuje maximální tichost a plynulost provozu. Vyhýbání se silným nárazům na mechanické dorazy také omezuje riziko rozbití instalace.
Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče
Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány.
Perfektní nastavení zdvihu. Nastavitelný přední kulový kloub umožňuje dokonalé nastavení zdvihu, což představuje ideální řešení i v instalacích na brány, které nejsou dokonale vyrovnány.
Maximální snadná instalace a údržba. Instalace motoru je obzvláště rychlá a intuitivní díky svorkovnici, která zjednodušuje fáze zapojení motoru. Údržbové operace je také možné provádět rychle díky možnosti snadné výměny napájecího kabelu nebo kontroly hladiny oleje i s již nainstalovaným motorem.

Sada pro křídlovou bránu do 2,1 m na 24 Vdc
Katalogové číslo: KBOB2124E.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití vybavený enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

Sada obsahuje:
2x BOB2124E Motory na 24 Vdc s enkodérem
1x HEADY24 Řídící jednotka na 24 Vdc s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Motor pro posuvnou bránu do 2000 kg na 230 V, účinnost 80%
Katalogové číslo: BULL20 HE
Převodový motor na 230 Vac pro intenzivní použití, s vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Vlastní ventilace pro větší intenzitu použití. Kovová redukce v olejové lázni pro zajištění maximálního výkonu i při nízkých teplotách. Díky vlastnostem nového elektromotoru je zvláště vhodný pro velmi intenzivní použití. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Kovová uvolňovací páka.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm
Motor pro posuvnou bránu do 1500 kg na 24 V
Katalogové číslo: BULL1524
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a virtuálním enkodérem. Spínaný zdroj 100 ÷ 250 Vac umožňující snížení spotřeby a dlouhou životnost servomotoru. Vysoká intenzita použití, ideální pro bytové objekty. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Řídící jednotka umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením okamžité rychlosti pohybu (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat její dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zajišťuje maximální bezpečnost. Rychlá a snadná instalace díky funkci samoprogramování dálkového ovládání, kterou lze aktivovat při první instalaci. Možnost provozu i v režimu protilehlé brány prostřednictvím příslušenství (SIS) a v případě výpadku proudu prostřednictvím integrovaného příslušenství nabíječky baterií. Kovová uvolňovací páka.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm.
Motor pro posuvnou bránu do 2000 kg na 230 Vac
Katalogové číslo: BULL20M
Převodový motor na 230 Vac s vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje bezpečnost proti přimáčknutí a přesnost ve fázích pohybu brány. Řídící jednotka vybavená elektronickým bržděním. Kovová uvolňovací páka.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm
Motor pro posuvnou bránu do 1500 kg na 230 Vac
Katalogové číslo: BULL15M 5B
Převodový motor na 230 Vac s vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje bezpečnost proti přimáčknutí a přesnost ve fázích pohybu brány. Kovová uvolňovací páka.

Včetně podkladové desky s kotevními šrouby. Montáž motoru a podlahy 269 x 106 mm č.4 Ø 12 mm.
Hydromotor do 5 m křídla na 230 Vac, hmotnost 500 kg
Katalogové číslo: HD.50AC
Hydraulický motor na 230 Vac určený pro intenzivní použití a těžké brány. Blokování otevírání a zavírání. Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí. Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče. Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány. Perfektní nastavení zdvihu. Nastavitelný přední kulový kloub umožňuje dokonalé nastavení zdvihu, což představuje ideální řešení i v instalacích na brány, které nejsou dokonale vyrovnány. Maximální snadná instalace a údržba. Svorkovnice integrované v olejovém uzávěru umožňují usnadnit a urychlit instalační operace. Je také možné snadno vyměnit napájecí kabel a zkontrolovat hladinu oleje i s již nainstalovaným motorem. Bezpečnost a plynulost cyklu. Nastavitelné hydraulické zpomalení zavírání umožňuje maximální tichost a plynulost cyklu.

Délka křídla až 5 m a hmotnost 500 kg.
Sada pro křídlovou bránu do 3 m na 230 Vac
Katalogové číslo: KBOB30M.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění. Inovativní převodovka FACE. Všechny mechanické části jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli. Ozubené kolo a vnitřní závit z bronzu. Odemykání klíčkem v případě výpadku el.

Sada obsahuje:
2x BOB30M Motory na 230 Vac
1x HEADY Řídící jednotka na 230 Vac s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelnýc fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

1
5
...