KATEGORIE


Blog

BENINCA' CS zavádí online komunikaci a umělou inteligenci do poradenství zákaznického servisu

11.05.2023

Nefunkční pohon garážových vrat, nebo vjezdové brány již nemusí nutně znamenat několikatýdenní čekání na technika, složité popisování závady do telefonu a utrácení peněz za výjezd servisní firmy. Společnost BENINCA' CS, která na českém trhu prodává produkty italské firmy BENINCA', začala nabízet svým koncovým zákazníkům k identifikaci problému online komunikaci, a to včetně využití umělé inteligence (AI).

více info

Pouze certifikovaní servisní partneři zajistí odbornou montáž motorových pohonů pro garážová vrata a brány. Odborná montáž je navíc podmínkou k bezproblémovému řešení případné reklamace

10.03.2023

Ve dnech 6. – 7. března 2023 proběhlo v sídle společnosti BENINCA' CS, která je výhradním distributorem automatizovaných motorových pohonů pro garážová vrata a brány italské společnosti Automatisimi Benincà, představení novinek pro rok 2023 a také odborné technické školení pro servisní partnery BENINCA' CS.

více info

Motorový pohon nevybírejte podle ceny

22.08.2022

Vybrat ten správný pohon pro vjezdovou bránu není vůbec snadná disciplína. Většina zákazníků v současné době pochopitelně hledá co nejlevnější řešení. Často se ale stane, že nakonec zaplatí více, než kdyby vybírali i podle dalších parametrů.

více info

Potřebuji na bráně pohybová čidla?

27.04.2022

Pohybová čidla u vjezdové brány jsou velmi důležitým bezpečnostním prvkem. Jakkoliv se může zdát, že jde o zbytečnost, přínos těchto čidel pro bezpečnost všech uživatelů nemovitosti je ohromný.

více info

Jak vybrat pohon pro garážová vrata

08.04.2022

Výběr správného pohonu pro garážová vrata není jen o designu pohonné jednotky a o její ceně. Majitel pozemku by měl rozhodně vzít v potaz také další kritéria, protože v opačném případě by se mu mohla, na první pohled levná jednotka, pořádně prodražit...

více info