KATEGORIE


Blog

BENINCA' CS zavádí online komunikaci a umělou inteligenci do poradenství zákaznického servisu

11.05.2023

Nefunkční pohon garážových vrat, nebo vjezdové brány již nemusí nutně znamenat několikatýdenní čekání na technika, složité popisování závady do telefonu a utrácení peněz za výjezd servisní firmy. Společnost BENINCA' CS, která na českém trhu prodává produkty italské firmy BENINCA', začala nabízet svým koncovým zákazníkům k identifikaci problému online komunikaci, a to včetně využití umělé inteligence (AI).

více info

Jak namontovat pohon na posuvnou bránu

05.12.2022

Domácí instalace motorových pohonů BENINCA pro vrata a brány není pro zručné kutily nijak zvlášť obtížná záležitost. Mnohem obtížnější je vybrat ty správné komponenty.

více info

Nejlevnější pohony pro brány

22.08.2022

Vybrat ten správný pohon pro vjezdovou bránu není vůbec snadná disciplína. Většina zákazníků v současné době pochopitelně hledá co nejlevnější řešení. Často se ale stane, že nakonec zaplatí více, než kdyby vybírali i podle dalších parametrů.

více info

Potřebuji na bráně pohybová čidla?

27.04.2022

Pohybová čidla u vjezdové brány jsou velmi důležitým bezpečnostním prvkem. Jakkoliv se může zdát, že jde o zbytečnost, přínos těchto čidel pro bezpečnost všech uživatelů nemovitosti je ohromný.

více info

Jak vybrat pohon pro garážová vrata

08.04.2022

Výběr správného pohonu pro garážová vrata není jen o designu pohonné jednotky a o její ceně. Majitel pozemku by měl rozhodně vzít v potaz také další kritéria, protože v opačném případě by se mu mohla, na první pohled levná jednotka, pořádně prodražit...

více info