Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Vše pro vrata a brány

Vítáme Vás na našem novém e-shopu, který je směřován výhradně pro autorizované prodejce (profesionály v oboru) pouze jako on-line obchod. Pro bližší informace a ceny ušité na míru přímo vaší společnosti, je potřeba se zaregistrovat zde.
 
Pozor: Tento on-line obchod neslouží pro koncové zákazníky. Pokud však máte o naše výrobky zájem, kontaktujte nás a my Vám rádi doporučíme nejbližšího autorizovaného servisního partnera ve Vašem okolí.

Doporučujeme

 • Tip
  Nylonový hřeben s ocelovým jádrem na přišoubování M4 28 x 40 x 1000 mm
  Katalogové číslo: RI.M4P
  Hřeben v nylonu s ocelovým jádrem M4, 2840 x 1000 mm.

 • Tip
  Dvoukanálový ovladač - ARC kód
  Katalogové číslo: TO.GO2A
  2 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vybaven 12V baterií, která zaručuje dlouhou životnost. Dosah ve volném prostoru až 230 m. K dispozici příslušenství do auta (TO.CLIP) nebo nástěnné (SMART).
 • Tip
  Dvoukanálový ovladač - ARC kód, HCS kód, ARC + HCS kód na 1 ovladači
  Katalogové číslo: TO.GO2VA
  2 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač je z výroby nastaven na kódování ARC, je však možné pomocí něj změnit kódování ve verzi Rolling Code nebo se smíšeným kódováním (ARC a Rolling Code). V případě použití se smíšeným kódováním lze kódování ARC nastavit na klávesách T1 / T3, zatímco kódování Rolling Code na T2 / T4. Vybaven 12V baterií, která zaručuje dlouhou životnost. Dosah ve volném prostoru až 230 m. K dispozici příslušenství do auta (TO.CLIP) nebo nástěnné (SMART).
 • Tip
  LED maják s integrovanou anténou, 12-250 VAC/DC 50/60 HZ
  Katalogové číslo: LAMPY
  Univerzální LED maják na 12 - 255 Vac s integrovanou anténou.

 • Tip
  Motor pro garážová vrata do 11 m², 600 N na 24 Vdc s enkodérem
  Katalogové číslo: JM.3 9B certif.
  Jediný certifikovaný pro zelenou energii dle směrnice EU. Možno napojit do nestabilního napětí.

  Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje absorpci v pohotovostním režimu pod 0,5 W. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu vrat. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány a zaručuje maximální bezpečnost. Maximální výkon a rychlost (12 m/min). Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED diodami, které zaručují vysoký světelný výkon. Servisní světlo je také možné ovládat rádiovým ovládáním v časovaném nebo bistabilním režimu, což umožňuje použití i jako stropní svítidlo. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Nastavitelný zdvih s jedním mechanickým dorazem obsaženým v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu umožňuje použití také jako stropní svítidlo.

  Štítek pro zapojení ve víku.

  Sada obsahuje:
  1x JM.3 9B Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
  1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód
 • Tip
  Motor pro skládací dvoukřídlá vrata na 230 Vac
  Katalogové číslo: ADAM
  Nevratný převodový motor na 230 Vac s enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s vraty. Vnitřní kovové převody zajišťují maximální výkon a odolnost. Rychlá a snadná instalace.

  Nezahrnuje rameno.


 • Tip
  Boční motor na garážová vrata do 20 m² na 24 Vdc, 50 Nm, integrovaná řídící jednotka
  Katalogové číslo: JACK24.50
  Boční převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 100 ÷ 250 Vac 50/60 Hz umožňující snížení spotřeby a dlouhou životnost servomotoru. Řídící jednotka snadno přístupná díky přednímu krytu vybavenému panty je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje pohlcení v pohotovostním režimu méně než 0,5 W. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED, které zaručují vysoký světelný výkon. Ideální pro automatizaci velkých vrat (až 20 ㎡) nebo tam, kde je vyžadováno intenzivní používání, servomotor se vyznačuje kompaktními rozměry (šířka 11 cm), které umožňují snadnou a rychlou montáž i v případě omezených prostor. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu vrat. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze vrat a zaručuje maximální bezpečnost. Provoz zaručen i při výpadku elektřiny pomocí akumulátorů, které lze dokonale integrovat do motoru (2 akumulátory 1,2 Ah). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Integrovaný rychloupínací systém UP.

  Včetně upevňovací desky.
 • Tip
  Rychlý motor pro posuvnou bránu do 600 kg na 24 Vdc, 25 m/min
  Katalogové číslo: BULL624TURBO
  Rychlý převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a virtuálním enkodérem. Spínaný napájecí zdroj 115/230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru usnadňuje kabeláž a umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením okamžité rychlosti pohybu (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat jejich dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zaručuje maximální bezpečnost. Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Praktická pouzdra vedení kabelů. Maximální výkon a rychlost (25,5 m / min při 600 kg). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX. Pohodlné pouzdro pro 2 baterie mod. DA.BT2 2,1 Ah. Kovová uvolňovací páka. Možnost provozu i v režimu protilehlé brány přes příslušenství (SIS) 1 Ah.

  Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.

Novinky

 • Fotobuňky nastavitelné - pár
  Katalogové číslo: PUPILLA.T
  Pár fotobuněk na 12 V, přednastavitelných ve třech polohách, napájení 14 ÷ 30 Vac / 12 ÷ 30 Vdc. Možnost montáže 2 párů blízko sebe bez synchronizace. Kompatibilní s antivandal krytem IRI.CELL.

 • Řídící jednotka na 230 Vac pro trubkové motory
  Katalogové číslo: CP.DREAMY
  Řídící jednotka DREAMY na 230 Vac. Vhodné pro trubkové motory - předokenní rolety, markýzy nebo rolovací vrata.

  POUŽITÍ - 1 motor žaluzií nebo hydraulický motor.
  CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50 / 60Hz
  NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac 1500 W max

  Nastavení parametrů a provozní logiky pomocí dip-switch a tlačítka. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 14 kódů a 3 rádiové kódy (variabilní kód / programovatelný kód, ARC). Pevné svorkovnice. Automatická, poloautomatická nebo provozní logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Úprava doby automatického zavírání a pracovní doby. Vstup krok za krokem konfigurovatelný jako OPEN. Vstup stop konfigurovatelný jako CLOSE. Vstup fotobuňky. LED diagnostika. Výstup stropního osvětlení 230 Vac 5 A max (pevný čas 2 minuty) nebo konfigurovatelný jako 2. rádiový kanál. Výstup pro napájení příslušenství 24 Vac 100 mA max. IP44.
 • Sada pro posuvnou bránu do 500 kg na 230 Vac s magnetickými spínači
  Katalogové číslo: KBULL5M.SP
  Elektromechanický motor na 230 Vac s integrovanou řídící jednotkou. Možnost připojení enkodéru díky použití MAG.E. Enkodér zabraňuje před stiskem a zajišťuje přesnou činnost motoru. Celokovový odemykací systém z oceli. V motoru jsou magnetické koncové spínače (MLS).

  Sada obsahuje:
  1x BULL5M.S Motor na 230 Vac s řídící jednotkou a převodovkou ve vazelíně
  1x PUPILLA.T Pár fotobuněk nastavitelných do 3 poloh
  1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

 • Rychlý motor pro posuvnou bránu do 600 kg, 25 m/min na 24 Vdc s magnetickým spínačem
  Katalogové číslo: BULL624TURBO.S
  Rychlý převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​magnetickými koncovými spínači, integrovanou řídící jednotkou a virtuálním enkodérem. Spínaný napájecí zdroj 115/230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka umístěná v horní části motoru usnadňuje kabeláž a umožňuje vypočítat polohu motoru počínaje měřením okamžité rychlosti pohybu (virtuální enkodér). Přítomnost virtuálního enkodéru umožňuje optimálně řídit zpomalení, sledovat jejich dráhu (systém STC) a řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány, což zaručuje maximální bezpečnost. Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Praktická pouzdra vedení kabelů. Maximální výkon a rychlost (25, 5 m / min při 600 kg). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Bezpečnostní senzor, který během odblokování přeruší napájení motoru. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX. Pohodlné pouzdro pro 2 baterie mod. DA.BT2 2,1 Ah. Kovová uvolňovací páka. Možnost provozu i v režimu protilehlé brány přes příslušenství (SIS) 1 Ah.

  Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.


 • Zaváděcí cena
  Nejrychlejší závora, bezuhlíkový motor, nonstop provoz, vestavěný semafor, max. 3 m
  Katalogové číslo: DIVA.3
  Novinka za akční cenu!
  Nejrychlejší závora na trhu (čas otevření 1 s) pro nonstop použití v designové úpravě. Luxusní závora vhodná do bytových komplexů s osvětleným ramenem s funkcí semaforu (rameno nutno přiobjednat). Garantuje až 5.000.000 cyklů, otevření i zavření 1 s s náležitým zpožděním při dojezdu. Motor třífázový bezuhlíkový na 24 Vdc, integrovaný radiopřijímač až na 512 ovladačů, 2 možnosti nastavení rychlosti otevírání a zavírání. Závora nemá problém s kolísavým napětím a má integrovanou nabíječku pro záložní baterie v případě potřeby.
  K dispozici v pravé a levé verzi.

  Podkladová deska není součástí dodávky.

Nejprodávanější

 • Tip
  Dvoukanálový ovladač - ARC kód, HCS kód, ARC + HCS kód na 1 ovladači
  Katalogové číslo: TO.GO2VA
  2 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač je z výroby nastaven na kódování ARC, je však možné pomocí něj změnit kódování ve verzi Rolling Code nebo se smíšeným kódováním (ARC a Rolling Code). V případě použití se smíšeným kódováním lze kódování ARC nastavit na klávesách T1 / T3, zatímco kódování Rolling Code na T2 / T4. Vybaven 12V baterií, která zaručuje dlouhou životnost. Dosah ve volném prostoru až 230 m. K dispozici příslušenství do auta (TO.CLIP) nebo nástěnné (SMART).
 • Sada pro posuvnou bránu do 500 kg na 230 Vac s magnetickými spínači
  Katalogové číslo: KBULL5M.SP
  Elektromechanický motor na 230 Vac s integrovanou řídící jednotkou. Možnost připojení enkodéru díky použití MAG.E. Enkodér zabraňuje před stiskem a zajišťuje přesnou činnost motoru. Celokovový odemykací systém z oceli. V motoru jsou magnetické koncové spínače (MLS).

  Sada obsahuje:
  1x BULL5M.S Motor na 230 Vac s řídící jednotkou a převodovkou ve vazelíně
  1x PUPILLA.T Pár fotobuněk nastavitelných do 3 poloh
  1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

 • Čtyřkanálový ovladač - ARC kód, HCS kód, ARC + HCS kód na 1 ovladači
  Katalogové číslo: TO.GO4VA
  4 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač je z výroby nastaven na kódování ARC, je však možné pomocí něj změnit kódování ve verzi Rolling Code nebo se smíšeným kódováním (ARC a Rolling Code). V případě použití se smíšeným kódováním lze kódování ARC nastavit na klávesách T1 / T3, zatímco kódování Rolling Code na T2 / T4. Umožňuje vám nastavit až 9 kanálů, a to díky možnosti aktivace příkazu současným stisknutím dvou kláves dle vašeho výběru. Tato funkce zabraňuje neúmyslnému otevření v důsledku náhodného tlaku a je zvláště vhodná pro použití s ​​poplašnými systémy. Vybaven 12V baterií, která zaručuje dlouhou životnost. Dosah ve volném prostoru až 230 m. K dispozici příslušenství do auta (TO.CLIP) nebo nástěnné (SMART).
 • Tip
  Nylonový hřeben s ocelovým jádrem na přišoubování M4 28 x 40 x 1000 mm
  Katalogové číslo: RI.M4P
  Hřeben v nylonu s ocelovým jádrem M4, 2840 x 1000 mm.

 • Sada pro křídlovou bránu do 2,1 m na 230 Vac
  Katalogové číslo: KBOB21M.P
  Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

  Sada obsahuje:
  2x BOB21M Motory na 230 Vac
  1x HEADY Řídící jednotka na 230 Vac s integrovaným přijímačem
  1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
  1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

 • Tip
  LED maják s integrovanou anténou, 12-250 VAC/DC 50/60 HZ
  Katalogové číslo: LAMPY
  Univerzální LED maják na 12 - 255 Vac s integrovanou anténou.

 • Sada pro posuvnou bránu do 800 kg na 230 Vac
  Katalogové číslo: KBULL8M.P
  Převodový motor na 230 Vac s vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje bezpečnost proti přimáčknutí a přesnost ve fázích pohybu brány. Kovová uvolňovací páka

  Podkladová deska součástí. Rozměry 325 x 100 x 5 mm, vzdálenost uchycení motoru 300 x 75 mm, 4 otvory Ø 9 mm.

  Sada obsahuje:
  1x BULL8M Motor na 230 Vac s řídící jednotkou a s převodovkou ve vazelíně
  1x PUPILLA.T Pár fotobuněk nastavitelných do 3 poloh
  1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

 • Tip
  Motor pro skládací dvoukřídlá vrata na 230 Vac
  Katalogové číslo: ADAM
  Nevratný převodový motor na 230 Vac s enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s vraty. Vnitřní kovové převody zajišťují maximální výkon a odolnost. Rychlá a snadná instalace.

  Nezahrnuje rameno.


 • Fotobuňky otočné na 180° - pár
  Katalogové číslo: PUPILLA
  Pár fotobuněk na 24 V pro externí montáž nastavitelných na 180°, napájení 22 ÷ 30 Vac / 20 ÷ 28 Vdc. Možnost sychronizace až 4 párů, Snadné nastavení pomocí LED, která signalizuje optimální nastavení. Kompatibilní s antivandal krytem IRI.CELL.
 • Akce
  Externí dvoukanálový přijímač na 433,92 MHz, v boxu
  Katalogové číslo: ONE.2WB
  5+1 zdarma
  433,92 MHz přijímač s napájením 12 ÷ 28 Vdc / 21 ÷ 28 Vac, 2 kanály s trojitým kódováním: Advanced Rolling Code, Rolling Code a Fixed Code, v krabici. 512 uložitelných kódů. Naučení kódu po prvním přenosu s vysílačem.

 • Řídící jednotka na 230 Vac na 1 nebo 2 motory
  Katalogové číslo: HEADY
  VENKOVNÍ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA na 230 Vac

  POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány.
  NAPÁJENÍ - 230 Vac
  VÝKON MOTORU - 230 Vac 500W + 500W

  LCD displej. Integrovany rádiový přijímač 433,92 MHz. Lze nahrát 64 trvalých, variabilních nebo ARC kódů. Svorkovnice snadno použitelné (odnímatelné). Vstup funkce branky (částečné otevření jednoho křídla brány). Programovatelný vstup pro fotobuňku. Výstup 230 Vac a 12 Vac pro elektrický zámek. Výstup na servisní osvětlení, indikátor polohy brány, druhý rádiový kanál a test fotobuňky. Elektronické nastavení parametrů jednotlivých motorů. Stejné otáčky motoru (není možné nastavení). Konfigurace funkcí a řízení dálkových ovladačů pomocí zařízení ADVANTOUCH. Možnost kontroly aktuálního počtu cyklů. Přístupový kód pro programování. Možnost nastavení připomenutí servisní kontroly. Možnost připojit jednu řadu fotobuněk.


Novinky a zajímavosti