Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Hydraulické motory

Hydromotor do 8 m křídla na 230 Vac, hmotnost 1000 kg
Katalogové číslo: HD.80
Hydraulický motor na 230 Vac určené pro intenzivní použití a těžké brány. Inovativní technická řešení. Nový reverzní rozdělovač je vyroben bez ventilů, aby se minimalizovalo riziko závad a zásahů údržby. Vysoká intenzita použití. Díky prodloužené nádrži a novému vylepšenému elektromotoru, zcela ponořenému v oleji, je možné dosáhnout ještě intenzivnějšího použití. Samovyrovnání. Zesílené držáky a přítomnost zadních a předních spojů umožňují zjednodušit montážní operace i v kontextu nedokonale vyrovnaných bran. Špičkový výkon. Je vybavena elektromotorem, díky kterému je nejvýkonnější ve své kategorii a zaručuje maximální tah 10 000 N.
Bezpečnost a přesnost cyklu. Mosazné šrouby pro nastavení síly a dvojité zpomalení umožňují maximální přesnost cyklu a bezpečnost automatizace. Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Rozdělovač, hlava, dno a píst jsou vyrobeny z eloxovaného a opracovaného hliníku, což zaručuje maximální přesnost součástí, která se promítá do optimálního výkonu a spolehlivosti. Maximální snadná instalace a údržba. Kabeláž je ještě jednodušší díky přítomnosti svorkovnice, která umožňuje snadnou a rychlou výměnu napájecího kabelu.

Délka křídla až 8 m a hmotnost 1000 kg.

Hydromotor do 5 m na 24 Vdc s enkodérem
Katalogové číslo: HD5024E.AC
Nevratný hydraulický motor se zadním a předním kloubem pro křídla do 5 m s aretací při otevírání a zavírání.
Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí.
Přítomnost enkodéru a nízkonapěťového motoru umožňují optimalizovat výkon, úroveň bezpečnosti a přesnost ve fázích pohybu brány.
Nastavitelné elektronické zpomalení otevírání a zavírání umožňuje maximální tichost a plynulost provozu. Vyhýbání se silným nárazům na mechanické dorazy také omezuje riziko rozbití instalace.
Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče
Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány.
Perfektní nastavení zdvihu. Nastavitelný přední kulový kloub umožňuje dokonalé nastavení zdvihu, což představuje ideální řešení i v instalacích na brány, které nejsou dokonale vyrovnány.
Maximální snadná instalace a údržba. Instalace motoru je obzvláště rychlá a intuitivní díky svorkovnici, která zjednodušuje fáze zapojení motoru. Údržbové operace je také možné provádět rychle díky možnosti snadné výměny napájecího kabelu nebo kontroly hladiny oleje i s již nainstalovaným motorem.

Hydromotor do 5 m křídla na 230 Vac, hmotnost 500 kg
Katalogové číslo: HD.50AC
Hydraulický motor na 230 Vac určený pro intenzivní použití a těžké brány. Blokování otevírání a zavírání. Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí. Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče. Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány. Perfektní nastavení zdvihu. Nastavitelný přední kulový kloub umožňuje dokonalé nastavení zdvihu, což představuje ideální řešení i v instalacích na brány, které nejsou dokonale vyrovnány. Maximální snadná instalace a údržba. Svorkovnice integrované v olejovém uzávěru umožňují usnadnit a urychlit instalační operace. Je také možné snadno vyměnit napájecí kabel a zkontrolovat hladinu oleje i s již nainstalovaným motorem. Bezpečnost a plynulost cyklu. Nastavitelné hydraulické zpomalení zavírání umožňuje maximální tichost a plynulost cyklu.

Délka křídla až 5 m a hmotnost 500 kg.
Hydromotor do 1,8 m křídla na 230 Vac, hmotnost 400 kg
Katalogové číslo: HD.18AC
Hydraulický motor na 230 Vac určený pro intenzivní použití a těžké brány. Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí. Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče. Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány. Maximální snadná instalace a údržba. Svorkovnice integrované v olejovém uzávěru umožňují usnadnit a urychlit instalační operace. Je také možné snadno vyměnit napájecí kabel a zkontrolovat hladinu oleje i s již nainstalovaným motorem.

Délka křídla až 1,8 m a hmotnost 400 kg.
Mechanické dorazy pro HD
Katalogové číslo: HD.STL
Mechanický vnitřní koncák při otevření a zavření.

Mechanický koncový doraz pro HD.18/25/30
Katalogové číslo: HD.STC
.