Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, odblok šňůrkou, s klas. elektromech. konc. spínačemi

Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, odblok šňůrkou, s klas. elektromech. konc. spínačemi
Katalogové číslo: VN.S20
Motor, odblok šňůrkou na 230 Vac, do 35 m2
Převodový motor s rychlým uvolněním v jednofázové verzi s redukčním poměrem 1/20 a 1/40. Nová plastová skříň, která usnadňuje zapojení motoru díky poloze přední svorky a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. K dispozici jsou dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1: 1 (mimoosý motor) nebo 1: 1,8 (multiplikátor točivého momentu nebo rychlosti). Snadné a přesné nastavení polohy koncového spínače. Maximální bezpečnost zaručena i ve fázích aktivace rychlého uvolnění díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni pomocí šroubu z kalené oceli a bronzového převodu zajišťují vysoký výkon, maximální spolehlivost a ticho. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.
13890.00
Prodloužená hřídel pro motor VN
Katalogové číslo: VN.M4
Řídící jednotka na 230/400 Vac pro průmyslové motory
Katalogové číslo: START
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Pevné svorkovnice. Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá a nouzové zastavení. Tlačítka otevírání a zavírání integrovaná v řídící jednotce. Výstup pro připojení majáku a pomocného kondenzátoru pro spouštění motoru.
Převodová sada 1:1 pro hřídel 25,4 mm
Katalogové číslo: VN.RM
Nabíjecí sada 1:1 pro hřídel 1” (25,4 mm) se dvěma ozubenými koly s vnějším ø 78 mm a řetězem o délce 1 m.


Řetěz nouzového otevírání pro VN.M
Katalogové číslo: VN.CTA
Řětěz nouzového otevírání pro VN.M.

Redukce pro hřídel, ø 31,75 mm
Katalogové číslo: VN.A3175
Redukce pro hřídel ø 31,75 mm.
Redukce pro hřídel, ø 30 mm
Katalogové číslo: VN.A30
Redukce pro hřídel ø 30 mm.

Tip
Dvoukanálový ovladač - ARC kód, HCS kód, ARC + HCS kód na 1 ovladači
Katalogové číslo: TO.GO2VA
2 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač je z výroby nastaven na kódování ARC, je však možné pomocí něj změnit kódování ve verzi Rolling Code nebo se smíšeným kódováním (ARC a Rolling Code). V případě použití se smíšeným kódováním lze kódování ARC nastavit na klávesách T1 / T3, zatímco kódování Rolling Code na T2 / T4. Vybaven 12V baterií, která zaručuje dlouhou životnost. Dosah ve volném prostoru až 230 m. K dispozici příslušenství do auta (TO.CLIP) nebo nástěnné (SMART).
Řídící jednotka na 230/400 Vac
Katalogové číslo: THINKY
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku proudu a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.

Dvoukanálový přijímač pro bezpečnostní lištu
Katalogové číslo: SC.RF
RF.SUN je inovativní radiofrekvenční systém, který umožňuje rádiovou komunikaci. Jeho bezdrátovost je ideální pro sekční vrata či ochranu pohyblivých hran na posuvných branách.

Vysílač pro bezdrátové připojení bezpečnostní lišty
Katalogové číslo: RF.SUN
Zařízení pro bezpečnost automatizačních systémů. RF.SUN je inovativní vysokofrekvenční systém, který umožňuje komunikaci pomocí rádia, absence vodičů je ideální pro sekční vrata nebo ochranu pohyblivých hran na posuvných branách. Bateriový sestém se solárním nabíjením.
Vysílač pro bezpečnostní lištu
Katalogové číslo: RF
Vysílač pro bezdrátové připojení bezpečnostní lišty.
Fotobuňky otočné na 180° - pár
Katalogové číslo: PUPILLA
Pár fotobuněk na 24 V pro externí montáž nastavitelných na 180°, napájení 22 ÷ 30 Vac / 20 ÷ 28 Vdc. Možnost sychronizace až 4 párů, Snadné nastavení pomocí LED, která signalizuje optimální nastavení. Kompatibilní s antivandal krytem IRI.CELL.
Tip
LED maják s integrovanou anténou, 12-250 VAC/DC 50/60 HZ
Katalogové číslo: LAMPY
Univerzální LED maják na 12 - 255 Vac s integrovanou anténou.

Průmyslové tlačítko se 2 spínacími kontakty
Katalogové číslo: IPB.NO
Průmyslový tlačítkový panel vybavený 2 normálně otevřenými kontakty.
Průmyslové tlačítko se spínacím a rozpínacím kontaktem
Katalogové číslo: IPB.NC
Průmyslový tlačítkový panel vybavený jedním normálně otevřeným kontaktem a jedním normálně zavřeným kontaktem.

Řídící jednotka na 230 Vac, integrovaná tlačítka
Katalogové číslo: CELL.P
POUŽITÍ - na 1 motor pro průmyslové posuvné dveře, skládací dveře a okenice
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Nastavení parametrů a provozní logika pomocí trimru a dip-switch. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu nebo fotobuňku. Vstupy pro tlačítka otevření, programovatelné jako krok za krokem a zavírání. Výstup výstražného světla otevřené brány. 5-stupňové elektronické nastavení točivého momentu. Možnost správy rádiových ovladačů uložených na přijímači integrovaném se systémem Advantouch.

Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, odblok šňůrkou, s klas. elektromech. konc. spínačemi