Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Ovládání

Radiový přepínač
Katalogové číslo: 31SR0002
Rotační přepínač
Katalogové číslo: 31SR0003
Otočný přepínač funkcí
Katalogové číslo: 31SR0007
Čtečka karet
Katalogové číslo: BE.PROXY
Čtecí zařízení pro TEO/TEO CARD/TO.GO2WVT/TO.GO4WVT vnější montáž propojená s přijímačem BE.READ. Vzdálenost pro čtení 2 - 5 cm.

Externí dvoukanálový přijímač na 433,92 MHz, v boxu MASTER-SLAVE
Katalogové číslo: ONE.2WB-MS
Přijímač 433,92 MHz s napájením 12 ÷ 28 Vdc / 21 ÷ 28 Vac, 2 kanály s trojitým kódováním: Advanced Rolling Code, Rolling Code a Fixed Code, v krabici; umožňuje vytvořit "master" vysílače pro ochranu přijímače před manipulací. Systém má dvě úrovně bezpečnosti: maximální bezpečnost, poskytuje výhradní použití jako master libovolné sady vysílačů s kódováním ARC (řada AK, VA, A) a základní bezpečnost s použitím také vysílačů řady TO. GO4- MS jako MASTER. V tomto druhém případě je pomocí tohoto speciálního typu vysílače možné vytvořit kopie masteru a přiřadit ke každému kanálu jiného mastera, přičemž lze spravovat až 4 mastery s jedním vysílačem. Postup pro přeměnu vysílače na master je jednoduchý a rychlý. Roli master je možné přiřadit vysílači nastavenému pomocí kódu ARC až poté, co je uložen do paměti v přijímači. Při ukládání musí být přiřazeny také kanály přijímače. Podřízené vysílače, kterým master následně umožní otevřít systém, obdrží povolení stejných kanálů jako původní master. Roli „mastera“ je možné přiřadit maximálně třem rádiovým ovladačům již uloženým v paměti přijímače v obou zvolených úrovních zabezpečení. Kompatibilní s programátorem Advantouch, je možné po vyslání kódu „master“ dálkového ovladače číst nebo zapisovat seznam rádiových ovladačů, spravovat paměť přijímače, stejně jako povolit další dálkové ovladače jako „ master“ vysílače zkopírováním příslušného kódu. Tato poslední funkce je užitečná zejména v případě systémů nastavených na maximální úroveň zabezpečení. V případě ztráty master vysílače vám záloha přijímače přes Advantouch umožní obnovit data a naprogramovat nový vysílač se stejným kódem jako ztracený master. Vložení podřízených vysílačů pro řízení automatizace může probíhat dvěma způsoby: dálkovým aktivačním postupem pomocí „master“ rádiového ovládání a vysílače řady AK, nebo fyzickým přechodem do systému a použitím hlavního vysílače k ​​otevření přijímače.
Externí dvoukanálový přijímač na 868 MHz, v boxu
Katalogové číslo: ONE.2QB
868 MHz přijímač s napájením 12 ÷ 28 Vdc / 21 ÷ 28 Vac, 2 kanály s trojitým kódováním: Advanced Rolling Code, Rolling Code a Fixed Code, v krabici. 512 uložitelných kódů. Naučení kódu po prvním přenosu s vysílačem.
Zásuvný dvoukanálový přijímač na 433,92 MHz
Katalogové číslo: ONE.2WI
433,92 MHz přijímač s napájením 12 ÷ 28 Vdc / 21 ÷ 28 Vac, 2 kanály s trojitým kódováním: Advanced Rolling Code, Rolling Code a Fixed Code, plug-in. 512 uložitelných kódů. Naučení kódu po prvním přenosu s vysílačem.
Akce
Externí dvoukanálový přijímač na 433,92 MHz, v boxu
Katalogové číslo: ONE.2WB
5+1 zdarma
433,92 MHz přijímač s napájením 12 ÷ 28 Vdc / 21 ÷ 28 Vac, 2 kanály s trojitým kódováním: Advanced Rolling Code, Rolling Code a Fixed Code, v krabici. 512 uložitelných kódů. Naučení kódu po prvním přenosu s vysílačem.

Dekodér pro čtečku karet, dvoukanálový
Katalogové číslo: BE.READ
Dvoukanálový přijímač pro čtecí zařízení BE.PROXY. Vybavený dvěma relé výstupy. Možnost nastavení funkce časové nebo dvoustavové. Kapacita paměti 250 karet/čipů/TO.GO2WVT/TO.GO4WVT.

Ovladač 4 kanálový - klonovací kód, bílý
Katalogové číslo: IRI.TX4AK
Designové ovladače pro velmi náročné zákazníky
4 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Fixed Code. Rafinovaný a elegantní design vyrobený z vysoce kvalitních materiálů a rafinované povrchové úpravy. Přední plasty odolné proti poškrábání jsou opatřeny dvojitou povrchovou úpravou zvýrazňující leskle-matný kontrast a kovovým kroužkem na klíče. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač umožňuje rozšířit pohodlí vzdálené duplikace (bez přístupu do systému), typické pro Fixed Codes, také na ARC. Vysílače se mohou stát duplikáty dálkových ovladačů s pevným kódem, ale také umožnit ovládání systémů pomocí Advanced Rolling Code. Každé klávese je možné přiřadit různá kódování (Advanced Rolling Code nebo Fixed Code) nezávisle. Kompatibilní s nejoblíbenějšími vysílači s pevným kódem.
Ovladač 4 kanálový ARC kód, černý
Katalogové číslo: IRI.TX4VA
Designové ovladače pro velmi náročné zákazníky
4 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code. Rafinovaný a elegantní design vyrobený z vysoce kvalitních materiálů a rafinované povrchové úpravy. Přední plasty odolné proti poškrábání jsou opatřeny dvojitou povrchovou úpravou zvýrazňující leskle-matný kontrast a kovovým kroužkem na klíče. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač je z výroby nastaven na kódování ARC, je však možné pomocí něj změnit kódování ve verzi Rolling Code nebo se smíšeným kódováním (ARC a Rolling Code). V případě použití se smíšeným kódováním lze kódování ARC nastavit na klávesách T1 / T3, zatímco kódování Rolling Code na T2 / T4. Umožňuje nastavit až 9 kanálů, díky možnosti aktivace příkazu současným stisknutím dvou kláves dle vlastního výběru. Tato funkce zabraňuje neúmyslnému otevření v důsledku náhodného tlaku a je zvláště vhodná pro použití s ​​poplašnými systémy.
Anténa pro vnější montáž 433,92 MHz
Katalogové číslo: AW
Anténa pro vnější montáž 433,92 Mhz s kabelem 4 m.

Čtyřkanálový vysílač, kopírovatelný kód
Katalogové číslo: TO.GO4AK
4 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Fixed Code. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač umožňuje rozšířit pohodlí vzdálené duplikace (bez přístupu do systému), typické pro Fixed Codes, také na ARC. Vysílače se mohou stát duplikáty dálkových ovladačů s pevným kódem, ale mohou být také umožňovány ovládat systémy pomocí Advanced Rolling Code. Každé klávese je možné přiřadit různá kódování (Advanced Rolling Code nebo Fixed Code) nezávisle. Vybaven 12V baterií, která zaručuje dlouhou životnost. Dosah ve volném prostoru až 230 m. K dispozici příslušenství do auta (TO.CLIP) nebo nástěnné (SMART).
Dvoukanálový vysílač s plovoucím kódem pro 868 MHz
Katalogové číslo: TO.GO2QV
Vysílač 2 kanálový s plovoucím kódem. Plovoucí kód 868 Mhz.

Balení 10 ks.
Dvoukanálový vysílač, kopírovatelný kód
Katalogové číslo: TO.GO2AK
2 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Fixed Code. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač umožňuje rozšířit pohodlí vzdálené duplikace (bez přístupu do systému), typické pro Fixed Codes, také na ARC. Vysílače se mohou stát duplikáty dálkových ovladačů s pevným kódem, ale mohou být také umožňovány ovládat systémy pomocí Advanced Rolling Code. Každé klávese je možné přiřadit různá kódování (Advanced Rolling Code nebo Fixed Code) nezávisle. Vybaven 12V baterií, která zaručuje dlouhou životnost. Dosah ve volném prostoru až 230 m. K dispozici příslušenství do auta (TO.CLIP) nebo nástěnné (SMART).
Anténa pro vnější montáž 433,92 MHz
Katalogové číslo: AWO
Anténa s frekvencí 433,92 Mhz umožňuje větší radiové pokrytí vašeho zařízení v místech, kde je potřeba zajistit silnější přenos radiových vln. Vyvinuto z předchozího modelu AW. Nový model je charakterizován elegantním externím boxem (IP54), který dovoluje výbornou integraci do všech typů stavebních stylů.

Dvoukanálový ovladač
Katalogové číslo: T2VA
Dvoukanálový vysílač 433,92 MHz se dvěma kódovacími systémy HCS průběžný kód/ARC (Advanced Rolling Code).


Ovladač čtyřkanálový
Katalogové číslo: SENDY
Čtyřkanálový dálkový vysílač Beninca, plovoucí kód, 433,92 MHz.
Vysílač dvoukanálový
Katalogové číslo: TO.GO2WP
Vysílač 2 kanálový s programovatelným kódem. Programovatelné kódy 433,92 Mhz.


Anténa pro vnější montáž 868 MHz
Katalogové číslo: AQ
Anténa pro vnější montáž 868 Mhz s kabelem 5 m.
Čtyřkanálovy vysílač 433 MHz
Katalogové číslo: HAPPY.4VA-modrý
4 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code, a vyměnitelným zeleným krytem. Vyznačuje se měkkými liniemi a zásadním designem. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač je z výroby nastaven na kódování ARC, je však možné pomocí něj změnit kódování ve verzi Rolling Code nebo se smíšeným kódováním (ARC a Rolling Code). V případě použití se smíšeným kódováním lze kódování ARC nastavit na klávesách T1 / T3, zatímco kódování Rolling Code na T2 / T4. Model HAPPY.4VA umožňuje nastavení až 9 kanálů díky možnosti aktivace příkazu současným stisknutím dvou kláves dle vašeho výběru. Tato funkce zabraňuje neúmyslnému otevření v důsledku náhodného tlaku a je zvláště vhodná pro použití s ​​poplašnými systémy. Tři různé barvy krytu (FLIP.4) dostupné jako příslušenství. Snadný přístup k baterii a typu vysílače umístěné na přední straně pod barevným krytem.

Čtyřkanálovy vysílač 433 MHz
Katalogové číslo: HAPPY.4VA-oranž
4 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code, a vyměnitelným zeleným krytem. Vyznačuje se měkkými liniemi a zásadním designem. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač je z výroby nastaven na kódování ARC, je však možné pomocí něj změnit kódování ve verzi Rolling Code nebo se smíšeným kódováním (ARC a Rolling Code). V případě použití se smíšeným kódováním lze kódování ARC nastavit na klávesách T1 / T3, zatímco kódování Rolling Code na T2 / T4. Model HAPPY.4VA umožňuje nastavení až 9 kanálů díky možnosti aktivace příkazu současným stisknutím dvou kláves dle vašeho výběru. Tato funkce zabraňuje neúmyslnému otevření v důsledku náhodného tlaku a je zvláště vhodná pro použití s ​​poplašnými systémy. Tři různé barvy krytu (FLIP.4) dostupné jako příslušenství. Snadný přístup k baterii a typu vysílače umístěné na přední straně pod barevným krytem.

Čtyřkanálovy vysílač 433 MHz
Katalogové číslo: HAPPY.4VA-žlutý
4 kanálový vysílač, 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code, a vyměnitelným zeleným krytem. Vyznačuje se měkkými liniemi a zásadním designem. ARC kódování zaručuje maximální bezpečnost díky délce přenášeného kódu (128 bit) a vysokému počtu možných kombinací. Vysílač je z výroby nastaven na kódování ARC, je však možné pomocí něj změnit kódování ve verzi Rolling Code nebo se smíšeným kódováním (ARC a Rolling Code). V případě použití se smíšeným kódováním lze kódování ARC nastavit na klávesách T1 / T3, zatímco kódování Rolling Code na T2 / T4. Model HAPPY.4VA umožňuje nastavení až 9 kanálů díky možnosti aktivace příkazu současným stisknutím dvou kláves dle vašeho výběru. Tato funkce zabraňuje neúmyslnému otevření v důsledku náhodného tlaku a je zvláště vhodná pro použití s ​​poplašnými systémy. Tři různé barvy krytu (FLIP.4) dostupné jako příslušenství. Snadný přístup k baterii a typu vysílače umístěné na přední straně pod barevným krytem.

Vysílač dvoukanálový, barevný
Katalogové číslo: IO.COLOURS
Balení 10 ks vysílačů řady IO.COLORS, dvoukanálové s plovoucím kódem barevné.
1