Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Příslušenství

Bezpečnostní guma s detekcí nárazu 28,5 mm x 65 mm, délka 20m
Katalogové číslo: SC.RL
Ochranná guma balení 20 m, šířka 65 mm, dvojitý.

Možnost nákupu od 1 m. Tuto variantu napište do poznámky před uzavřením objednávky.
Programátor s dotykovým displayem
Katalogové číslo: ADVANTOUCH
Programátor dotykové obrazovky byl zcela obnoven ve funkcích, které vám umožňují spravovat složité systémy s maximální jednoduchostí prostřednictvím zjednodušené správy seznamů přijímačů nebo vysílačů.

ADVANTOUCH také umožňuje snadné programování parametrů a logiky řídicích jednotek a také umožňuje rychlou aktualizaci samotného softwaru řídicí jednotky.

Představuje nepostradatelný nástroj zejména pro jeho samostatné použití díky vnitřní paměti, která nevyžaduje použití PC.

Bezpečnostní guma s detekcí nárazu 28,5 x 25 mm, délka 20m
Katalogové číslo: SC.RES
Bezpečnostní guma s detekcí nárazu 28,5 x 25 mm. Balení 20 m.

Možnost nákupu od 1 m. Tuto variantu napište do poznámky před uzavřením objednávky.

Sada na 24 Vdc pro provoz přes solární panel
Katalogové číslo: KSUN
Sada pro provoz systému přes solární panel.

Set se skládá ze solárního fotovoltaického panelu (30W), z řídící jednotky SUNNY s displejem a integrovaným přijímačem a 2 baterií (12V- 7Ah).

Přijímač univerzální pro tři typy kódování: plovoucí kód, programovatelný kód a ARC kód (BYOU).
Řídící jednotka na 230/400 Vac s integrovanými tlačítky
Katalogové číslo: THINKY.P
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál, stropní a zónové osvětlení. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku fáze a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 24 Vdc pro HD5024E, HD3524E
Katalogové číslo: HYBRA24
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 převodové motory řady HD.3524 / HD.5024 vybavené enkodérem
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 115 nebo 230 Vac (volitelné) 50 / 60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 24 Vdc 240W + 240W

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování. Odnímatelné svorkovnice. Vstupy otevřít, zavřít, krok za krokem a pro pěší. Samostatné vstupy fotobuněk otevírání-zavírání a zavírání. Vstup citlivé hrany NC nebo 8K2. Vstupy pro motorové enkodéry řady HD.3524 / HD.5024. Výstup pro elektrický zámek 12 Vdc. 2 konfigurovatelné výstupy jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál, stropní světlo, zónové světlo nebo test fotobuňky. Autoset provozní parametry. Samostatné elektronické nastavení točivého momentu pro každý motor. Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí a řízením enkodéru. Samostatné zpomalení otevírání a zavírání pro každý motor. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu. Integrovaná nabíječka baterií, kompatibilní s bateriemi mod. DA.BT2 / DA.BT6. Predispozice pro příslušenství X.BE (modul pro rozhraní KNX).
Řídící jednotka na 230/400 Vac
Katalogové číslo: THINKY
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku proudu a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.

Řídící jednotka na 24 Vdc na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: BRAINY24
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány, protilehlé posuvné brány a průmyslová skládací vrata s maximálně 2 křídly
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 24 Vdc

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Vstupy otevřít, zavřít a pro pěší. Vstupy fotobuněk pro otevírání-zavírání a zavírání. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Výstup elektrického zámku 12 Vdc. Výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, druhý rádiový kanál a test fotobuňky. Autoset provozních parametrů. Samostatné elektronické nastavení točivého momentu pro každý motor. Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí a řízením kodéru. Samostatné zpomalení otevírání a zavírání pro každý motor. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230/400 Vac na 1 motor pro průmyslové použití
Katalogové číslo: THINK
Řídící jednotka na 1 motor 230/400 Vac ideální pro průmyslová sekční vrata a pro posuvné brány. Pro intenzivní použití. Jednoduchá instalace díky vestavěnému displeji. Ochrana proti samosevření díky nové elektrobrzdě. Mnohačetné funkce. Vyjímatelná svorkovnice. Modul pro radiopřijímač. Vstup pro otevření pro pěší. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Vstupní odpor 8K2.

Řídící jednotka na 24 Vdc na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: HEADY24
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 24 Vdc

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická a poloautomatická provozní logika. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Krok za krokem, pěší a zastávkové vstupy. Samostatné vstupy pro fotobuňku aktivní při otevírání-zavírání a fotobuňku aktivní pouze při zavírání. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál nebo test fotobuňky. Autoset provozních parametrů. Samostatné elektronické nastavení točivého momentu pro každý motor. Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí a řízením kodéru. Zpomalení nastavitelná samostatně pro každý motor. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání pomocí systému Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.

Elektrozámek do 2000 kg, 12 V
Katalogové číslo: EL.CISA
Elektrozámek horizontální. Napájení 12 V. Použití pro 1-křídlou i 2-křídlou bránu. Testovaný na 2000 kg v tahu. Výkyvný protikus - velká výhoda v zimě/v létě, kdy se mění teplotou rozměr brány. Kvalitní kovové zpracování. Elegantní design. Uzamykatelný klíčem.
Řídící jednotka na 230 Vac na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: BRAINY
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány, protilehlé posuvné brány, hydraulické motory a průmyslová skládací vrata
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstup enkodéru pro detekci překážky. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Vstupy otevírá, zavírá, pro pěší, krok za krokem, stop. Samostatné vstupy pro fotobuňku aktivní při otevírání-zavírání a fotobuňku aktivní pouze při zavírání. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Výstup elektrického zámku 230 Vac a 12 Vac / DC. Výstupy konfigurovatelné jako výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, druhý rádiový kanál nebo test fotobuňky. Autoset provozních parametrů (u motorů vybavených enkodérem). Elektronická regulace točivého momentu zvlášť pro každý motor. Nastavitelná zpomalení. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Přístupové a programovací heslo. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230 Vac na 1 motor
Katalogové číslo: MATRIX
POUŽITÍ - 1 motor posuvné brány
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstup kodéru pro detekci překážky. Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy zastavení, otevření, zavření, chodec a krok za krokem. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Programovatelný vstup fotobuňky (PHOT O) aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání. Vstup fotobuňky (PHOT C) aktivní při otevírání i zavírání. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál nebo servisní kontrolka. Výstup testu fotobuňky. Autoset provozních parametrů u motorů vybavených enkodérem. Elektronické nastavení točivého momentu motoru. Nastavitelná zpomalení. Elektronické brždění zajišťuje přesné zastavení i u těžkých dveří. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230/400 Vac pro průmyslové motory
Katalogové číslo: START
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Pevné svorkovnice. Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá a nouzové zastavení. Tlačítka otevírání a zavírání integrovaná v řídící jednotce. Výstup pro připojení majáku a pomocného kondenzátoru pro spouštění motoru.
Řídící jednotka na 230 Vac pro garážová vrata
Katalogové číslo: LOGICA
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování. Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a provozní logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstup kodéru pro detekci překážky. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Krok za krokem, uzavření a zastavení vstupů. Vstup pro NC citlivou hranu nebo 8K2. Programovatelný vstup fotobuňky aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání. 24 Vdc servisní světelný výstup. Autoset provozních parametrů u motorů řady ZED vybavených enkodérem. Elektromechanické nastavení točivého momentu ve 4 úrovních. Autoset provozních parametrů a zpomalení. Nastavitelná zpomalení. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Bezdrátová klávesnice - kovová
Katalogové číslo: IRI.KPAD
Digitální klávesnice odolná proti vandalům, s baterií (3,6 V 1/2 AA) na bezdrátové fungování, se signalizačním bzučákem a podsvícenými klávesami. Trojí kódování: ARC plovoucí kód, plovoucí kód a pevný kód. 254 PINů, které lze uložit do paměti. Signalizační LED zelený (OK) nebo červený (KO).

Elektrozámek na 230 Vac
Katalogové číslo: E.LOCK
Elektrozámek na 230 Vac pro svislou montáž.

Drátová klávesnice - antivandal provedení
Katalogové číslo: IRI.KPAD.C
Digitální klávesnice odolná proti vandalům, s kabelem, se signalizačním bzučákem a podsvícenými klávesami. Fungování stand alone nebo přes doplněk BE.REC. Napájení 12/24 Vac/dc. Signalizační LED zelený (OK) nebo červený (KO).
Hliníkový profil s gumou 10 m pro VE.650
Katalogové číslo: VE.RP
Profil hliníkový s gumou pro rameno VE.500S s uzávěry, délka 10 m.

Pár sloupků pro CH/PNO/PNC/BE.PLAY, v = 1 m
Katalogové číslo: COL10N
Pár nepředmontovaných sloupků s podkladovou deskou a podporou pro CH volič nebo tlačítka PNO / PNC. Možnost instalace klávesnice BE.PLAY s příslušenstvím KC-BEPLAY. Výška = 1 m.
Svislý elektrozámek 12 Vdc
Katalogové číslo: DU.V96
Svislý elektrozámek 12 Vac/Vdc pro venkovní odjištění, úchyt z válcovaného plechu.

Vodorovný elektrozámek 12 Vdc
Katalogové číslo: DU.V90
Vodorovný elektrozámek 12 Vac/Vdc pro venkovní odjištění, úchyt z válcovaného plechu.

Baterie 18 Ah, 12 Vdc pro SUN PANEL
Katalogové číslo: DA.BT18
Baterie 18 Ah 12 Vdc.
Řídící jednotka na 230 Vac, integrovaná tlačítka
Katalogové číslo: CELL.P
POUŽITÍ - na 1 motor pro průmyslové posuvné dveře, skládací dveře a okenice
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Nastavení parametrů a provozní logika pomocí trimru a dip-switch. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu nebo fotobuňku. Vstupy pro tlačítka otevření, programovatelné jako krok za krokem a zavírání. Výstup výstražného světla otevřené brány. 5-stupňové elektronické nastavení točivého momentu. Možnost správy rádiových ovladačů uložených na přijímači integrovaném se systémem Advantouch.