Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Pro garážová vrata

Boční motor na garážová vrata do 35 m² na 24 Vdc, 80 Nm, integrovaná řídící jednotka
Katalogové číslo: JACK24.80
Boční převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 100 ÷ 250 Vac 50/60 Hz umožňující snížení spotřeby a dlouhou životnost servomotoru. Řídící jednotka snadno přístupná díky přednímu krytu vybavenému panty je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje pohlcení v pohotovostním režimu méně než 0,5 W. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED, které zaručují vysoký světelný výkon. Ideální pro automatizaci velkých vrat (až 35 ㎡) nebo tam, kde je vyžadováno intenzivní používání, servomotor se vyznačuje kompaktními rozměry (šířka 11 cm), které umožňují snadnou a rychlou montáž i v případě omezených prostor. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu vrat. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze vrat a zaručuje maximální bezpečnost. Provoz zaručen i při výpadku elektřiny pomocí akumulátorů, které lze dokonale integrovat do motoru (2 akumulátory 1,2 Ah). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Integrovaný rychloupínací systém UP.

Včetně upevňovací desky.
Průmyslový motor do 40 m² na 400 Vac, nouzové otevření řetízkem
Katalogové číslo: VN.MT20 ESW
Převodový motor na 400 Vac s enkodérem, ručním řetězovým ovládáním a převodem 1/20. Nová plastová krabice, která usnadňuje kabeláž motoru díky přední poloze a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. Vybaven absolutním enkodérem, který umožňuje nastavení polohy koncových spínačů otevírání a zavírání dveří přímo v řídící jednotce. Rychlá zásuvná kabeláž pro rychlou a snadnou instalaci. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Maximální bezpečnost zaručena i v aktivačních fázích rychloupínáku, díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzovým převodem zajišťují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost.


Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, nouzové otevření řetízkem
Katalogové číslo: VN.M20
Převodový motor na 230 Vac s ručním řetězovým ovládáním a redukčním poměrem 1/20. Nová plastová krabička, která usnadňuje ovládání kabeláže motoru díky poloze přední svorky a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Snadné a přesné nastavení polohy koncového spínače. Maximální bezpečnost zaručena i ve fázích aktivace rychloupínáku díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzové ozubení zaručují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.

Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, nouzové otevření řetízkem
Katalogové číslo: VN.M20ESW
Převodový motor na 230 Vac s enkodérem, ručním řetězovým ovládáním a převodem 1/20. Nová plastová krabice, která usnadňuje kabeláž motoru díky přední poloze a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. Vybaven absolutním enkodérem, který umožňuje nastavení polohy koncových spínačů otevírání a zavírání dveří přímo v řídící jednotce. Rychlá zásuvná kabeláž pro rychlou a snadnou instalaci. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Maximální bezpečnost zaručena i v aktivačních fázích rychloupínáku, díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzovým ozubením zajišťují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost.

Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac s absolutním enkodérem
Katalogové číslo: VN.S20ESW
Převodový motor s ručním nouzovým otevřením, k dispozici v jednofázovém provedení na 230 Vac s redukčním poměrem 1/20. Nová plastová skříň, která usnadňuje zapojení motoru díky poloze vpředu a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých poloh. Vybaveno absolutním enkodérem, který umožňuje nastavení koncových poloh přímo v řídící jednotce. Vybaveno rychlým konektorem pro snadnou a rychlou instalaci. Maximální bezpečnost zaručena i při nouzovém odblokování díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru.
Díky převodovce v olejové lázni z kalené oceli a bronzovému převodu je zaručun vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichý chod.


Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac s řídící jednotkou
Katalogové číslo: VN.M20UP
Převodový motor na 230 Vac s řídící jednotkou, ručním řetězovým ovládáním a převodovým poměrem 1/20. Nová plastová krabice, která usnadňuje kabeláž motoru díky přední poloze a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. Vybaveno řídící jednotkou pro ovládání logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). (UP.VN), vybavené ovládáním ve velmi nízkém bezpečnostním napětí 12 Vdc. Ideální pro jednoduché instalace. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Maximální bezpečnost zaručena i v aktivačních fázích rychloupínáku, díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzové ozubení zaručují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.
Tip
Boční motor na garážová vrata do 20 m² na 24 Vdc, 50 Nm, integrovaná řídící jednotka
Katalogové číslo: JACK24.50
Boční převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 100 ÷ 250 Vac 50/60 Hz umožňující snížení spotřeby a dlouhou životnost servomotoru. Řídící jednotka snadno přístupná díky přednímu krytu vybavenému panty je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje pohlcení v pohotovostním režimu méně než 0,5 W. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED, které zaručují vysoký světelný výkon. Ideální pro automatizaci velkých vrat (až 20 ㎡) nebo tam, kde je vyžadováno intenzivní používání, servomotor se vyznačuje kompaktními rozměry (šířka 11 cm), které umožňují snadnou a rychlou montáž i v případě omezených prostor. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu vrat. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze vrat a zaručuje maximální bezpečnost. Provoz zaručen i při výpadku elektřiny pomocí akumulátorů, které lze dokonale integrovat do motoru (2 akumulátory 1,2 Ah). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Integrovaný rychloupínací systém UP.

Včetně upevňovací desky.
Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, odblok šňůrkou, s klas. elektromech. konc. spínačemi
Katalogové číslo: VN.S20
Převodový motor s rychlým uvolněním v jednofázové verzi s redukčním poměrem 1/20 a 1/40. Nová plastová skříň, která usnadňuje zapojení motoru díky poloze přední svorky a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. K dispozici jsou dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1: 1 (mimoosý motor) nebo 1: 1,8 (multiplikátor točivého momentu nebo rychlosti). Snadné a přesné nastavení polohy koncového spínače. Maximální bezpečnost zaručena i ve fázích aktivace rychlého uvolnění díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni pomocí šroubu z kalené oceli a bronzového převodu zajišťují vysoký výkon, maximální spolehlivost a ticho. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.
Motor pro výklopná vrata do 11 m² na 230 Vac s enkodérem
Katalogové číslo: ZED.RIE
Převodový motor na 230 Vac s elektronickou řídící jednotkou s vestavěným přijímačem a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje bezpečnost proti přimáčknutí a přesnost ve fázích pohybu dveří. Větší ticho díky nové řídící jednotce s autotransformátorem navrženým pro minimalizaci vibrací dveří. Integrované stropní osvětlení, koncové spínače a ovládací tlačítka.
Akce
Sada stropního motoru do 22 m², 1200 N, do 2,5 m výšky vrat vč. řemenové kolejnice
Katalogové číslo: JM.4ESA-SW+PTC4
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Nastavitelný zdvih s jednou mechanickou zarážkou obsaženou v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Pokročilá elektronika s displejem s nízkou spotřebou a stropním osvětlením. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s dveřmi.

Sada obsahuje:
1x JM.4ESA SW Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x PTC.4 Kolejnice s řemenem pro vrata max. 2,5 m
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód
Motor pro skládací dvoukřídlá vrata na 24 Vdc
Katalogové číslo: ADAM.24
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s vraty. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Vnitřní kovové převody zajišťují maximální výkon a odolnost. Rychlá a snadná instalace.

Nezahrnuje rameno.

Tip
Motor pro skládací dvoukřídlá vrata na 230 Vac
Katalogové číslo: ADAM
Nevratný převodový motor na 230 Vac s enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s vraty. Vnitřní kovové převody zajišťují maximální výkon a odolnost. Rychlá a snadná instalace.

Nezahrnuje rameno.


Motor pro garážová vrata 1200 N na 24 Vdc s enkodérem a spínaným zdrojem
Katalogové číslo: JM.4ESA-SW
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Nastavitelný zdvih s jednou mechanickou zarážkou obsaženou v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Pokročilá elektronika s displejem s nízkou spotřebou a stropním osvětlením. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s dveřmi.

Sada obsahuje:
1x JM.4ESA-SW Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód
Řídící jednotka na 230/400 Vac s integrovanými tlačítky
Katalogové číslo: THINKY.P
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál, stropní a zónové osvětlení. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku fáze a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Trubkový motor 120 Nm, ø 60 mm s nouzovým otevřením
Katalogové číslo: RO.60M/120/11
Elektromotor určený k automatizaci otevírání a zavírání rolet a markýz vybaveno nastavením koncového spínače; instalace probíhá vložením motoru dovnitř rolety. Kromě příslušných adaptérů je motor ROLLY vybaven kompletní řadou příslušenství, které umožňuje jeho použití k dokonalosti, jako např. elektrické ovládání, rádiové ovládání, senzor proti větru, děšti. Mechanický koncový spínač. Regulace koncových spínačů je snadná a intuitivní. Dvojitý přístup k regulačním šroubům. Robustnost a bezpečnost. Kovový redukční šroub ve tvaru hvězdy zaručuje motoru velkou spolehlivost a vysoký výkon. Upevnění bez podpěr. Motor lze upevnit bez dalších podpěr a zaručuje maximální rychlost a snadnou instalaci díky kovové hlavě. Kompaktní nouzový manévr. Díky své malé velikosti může být instalován také ve stísněných prostorech. Redukční poměr je 1:55.

Akce
Sada stropního motoru do 22 m², 1200 N, do 3,5 m výšky vrat vč. řemenové kolejnice
Katalogové číslo: JM.4ESA+PTCL4
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Nastavitelný zdvih s jednou mechanickou zarážkou obsaženou v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Pokročilá elektronika s displejem s nízkou spotřebou a stropním osvětlením. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s dveřmi.

Sada obsahuje:
1x JM.4ESA Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x PTCL.4 Kolejnice s řemenem pro vrata max. 3,5 m
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód
Akce
Sada stropního motoru do 22 m², 1200 N, do 2,5 m výšky vrat vč. řemenové kolejnice
Katalogové číslo: JM.4ESA+PTC4
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Nastavitelný zdvih s jednou mechanickou zarážkou obsaženou v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Pokročilá elektronika s displejem s nízkou spotřebou a stropním osvětlením. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s dveřmi.

Sada obsahuje:
1x JM.4ESA Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x PTC.4 Kolejnice s řemenem pro vrata max. 2,5 m
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód
Řídící jednotka na 230/400 Vac
Katalogové číslo: THINKY
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku proudu a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.

Motor pro garážová vrata do 22 m², 1200 N na 24 Vdc s enkodérem
Katalogové číslo: JM.4ESA 5B
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Nastavitelný zdvih s jednou mechanickou zarážkou obsaženou v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Pokročilá elektronika s displejem s nízkou spotřebou a stropním osvětlením. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s dveřmi.

Sada obsahuje:
1x JM.4ESA 5B Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód

Sada stropního motoru do 11 m², 600 N do 3,5 m výšky vrat vč. řemenové kolejnice
Katalogové číslo: JM.3+PTCL4 5B
Jediný certifikovaný pro zelenou energii dle směrnice EU. Možno napojit do nestabilního napětí.

Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje absorpci v pohotovostním režimu pod 0,5 W. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu dveří. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány a zaručuje maximální bezpečnost. Maximální výkon a rychlost (12 m/min). Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED diodami, které zaručují vysoký světelný výkon. Servisní světlo je také možné ovládat rádiovým ovládáním v časovaném nebo bistabilním režimu, což umožňuje použití i jako stropní svítidlo. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Nastavitelný zdvih s jedním mechanickým dorazem obsaženým v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu umožňuje použití také jako stropní svítidlo.

Štítek pro zapojení ve víku.

Sada obsahuje:
1x JM.3 Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x PTCL.4 Kolejnice s řemenem pro vrata max. 3,5 m
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód

Akce
Sada stropního motoru do 11 m², 600 N do 2,5 m výšky vrat vč. řemenové kolejnice
Katalogové číslo: JM.3+PTCI3 5B
Jediný certifikovaný pro zelenou energii dle směrnice EU. Možno napojit do nestabilního napětí.

Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje absorpci v pohotovostním režimu pod 0,5 W. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu dveří. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány a zaručuje maximální bezpečnost. Maximální výkon a rychlost (12 m/min). Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED diodami, které zaručují vysoký světelný výkon. Servisní světlo je také možné ovládat rádiovým ovládáním v časovaném nebo bistabilním režimu, což umožňuje použití i jako stropní svítidlo. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Nastavitelný zdvih s jedním mechanickým dorazem obsaženým v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu umožňuje použití také jako stropní svítidlo.

Štítek pro zapojení ve víku.

Sada obsahuje:
1x JM.3 Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x PTCI.3 Kolejnice s řemenem pro vrata max. 2,5 m
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód
Řídící jednotka na 24 Vdc na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: BRAINY24
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány, protilehlé posuvné brány a průmyslová skládací vrata s maximálně 2 křídly
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 24 Vdc

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Vstupy otevřít, zavřít a pro pěší. Vstupy fotobuněk pro otevírání-zavírání a zavírání. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Výstup elektrického zámku 12 Vdc. Výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, druhý rádiový kanál a test fotobuňky. Autoset provozních parametrů. Samostatné elektronické nastavení točivého momentu pro každý motor. Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí a řízením kodéru. Samostatné zpomalení otevírání a zavírání pro každý motor. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Akce
Sada stropního motoru do 11 m², 600 N do 2,5 m výšky vrat vč. řemenové kolejnice
Katalogové číslo: JM.3+PTCI3 9B
Jediný certifikovaný pro zelenou energii dle směrnice EU. Možno napojit do nestabilního napětí.

Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 230 Vac, který umožňuje nižší spotřebu a dlouhou životnost motoru. Řídící jednotka je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje absorpci v pohotovostním režimu pod 0,5 W. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu dveří. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány a zaručuje maximální bezpečnost. Maximální výkon a rychlost (12 m/min). Samoprogramování z rádiového ovládání, které lze aktivovat při první instalaci. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED diodami, které zaručují vysoký světelný výkon. Servisní světlo je také možné ovládat rádiovým ovládáním v časovaném nebo bistabilním režimu, což umožňuje použití i jako stropní svítidlo. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Nastavitelný zdvih s jedním mechanickým dorazem obsaženým v lištách pásu a dvěma v lištách řetězu umožňuje použití také jako stropní svítidlo.

Štítek pro zapojení ve víku.

Sada obsahuje:
1x JM.3 9B Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x PTCI.3 9B Kolejnice s řemenem pro vrata max. 2,5 m
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód

Rychlý motor pro garážová vrata do 22 ㎡ na 24 Vdc
Katalogové číslo: JM.3 TURBO
Rychlý převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​integrovanou řídící jednotkou a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s dveřmi. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze brány a zaručuje maximální bezpečnost. Maximální výkon a rychlost (15,5 m/min). Možnost nastavení rychlosti otevírání nezávisle na rychlosti zavírání. Integrované osvětlení LED s nízkou spotřebou. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Nastavitelný zdvih se 2 dodávanými mechanickými dorazy. Rychloupínací systém ramene spojujícího kolejnici s vraty.

Sada obsahuje:
1x JM.3 TURBO Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou
1x TO.GO2VA Dvoukanálový vysílač, plovoucí i ARC kód