Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Pro křídlové brány

Sada pro křídlovou bránu do 2,1 m na 230 Vac
Katalogové číslo: KBOB21M.P

Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

Sada obsahuje:
2x BOB21M Motory na 230 Vac
1x HEADY Řídící jednotka na 230 Vac s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód
 

Hydromotor do 8 m křídla, hmotnost 1000 kg na 230 Vac
Katalogové číslo: HD.80
Hydraulický motor na 230 Vac určené pro intenzivní použití a těžké brány. Inovativní technická řešení. Nový reverzní rozdělovač je vyroben bez ventilů, aby se minimalizovalo riziko závad a zásahů údržby. Vysoká intenzita použití. Díky prodloužené nádrži a novému vylepšenému elektromotoru, zcela ponořenému v oleji, je možné dosáhnout ještě intenzivnějšího použití. Samovyrovnání. Zesílené držáky a přítomnost zadních a předních spojů umožňují zjednodušit montážní operace i v kontextu nedokonale vyrovnaných bran. Špičkový výkon. Je vybavena elektromotorem, díky kterému je nejvýkonnější ve své kategorii a zaručuje maximální tah 10 000 N.
Bezpečnost a přesnost cyklu. Mosazné šrouby pro nastavení síly a dvojité zpomalení umožňují maximální přesnost cyklu a bezpečnost automatizace. Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Rozdělovač, hlava, dno a píst jsou vyrobeny z eloxovaného a opracovaného hliníku, což zaručuje maximální přesnost součástí, která se promítá do optimálního výkonu a spolehlivosti. Maximální snadná instalace a údržba. Kabeláž je ještě jednodušší díky přítomnosti svorkovnice, která umožňuje snadnou a rychlou výměnu napájecího kabelu.

Délka křídla až 8 m a hmotnost 1000 kg.

Sada pro křídlovou bránu do 3 m na 24 Vdc
Katalogové číslo: KPR.24
Nevratný převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Vestavěné elektromechanické koncové spínače otevírání a zavírání. Robustní kloubové rameno z pozinkované oceli proti střihu.

Sada obsahuje:
2x PR.45E24 Motory na 24 Vdc
1x BRAINY24 Řídící jednotka na 24 Vdc s integrovaným přijímačem
2x DU.E2 Kloubová ramena
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x LAMPY LED maják na 12 - 255 Vac s integrovanou anténou
1x TO.GO2VA 2 kanálový ovladač

Sada pro křídlovou bránu do 2,5 m na 24 Vdc
Katalogové číslo: KMB24 1TX
MBE24 je nevratný převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a přijímačem. Zmenšené rozměry, vhodné pro brány s velkými sloupy. Mechanika z tvrzené oceli pro zajištění pevnosti. Provoz zaručen i při absenci elektřiny přes baterie. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Vybaveno koncovým spínačem při otevírání a zavírání. Nastavitelná možnost uvolnění drátu, která umožňuje otevření zvenčí v případě výpadku proudu.
MB24 je nevratný převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití. Zmenšené rozměry, vhodné pro brány s velkými sloupy. Mechanika z tvrzené oceli pro zajištění pevnosti. Provoz zaručen i při absenci elektřiny přes baterie. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Vybaveno koncovým spínačem při otevírání a zavírání. Nastavitelná možnost uvolnění drátu, která umožňuje otevření zvenčí v případě výpadku proudu.

Sada obsahuje:
1x MBE24 Motor na 24 Vdc s řídící jednotkou a integrovaným přijímačem
1x MB24 Motor na 24 Vdc
2x BA Kloubová ramena
1x PUPILLA.F Pár fotobuněk
1x LAMPY Maják 24 Vdc s led diodami a integrovanou anténou
1x TOKEY Klíčový přepínač
2x TO.GO2WV 2 kanálový ovladač 433,92 Mhz
1x ID.TA Signalizační disk

Sada pro křídlovou bránu do 3 m na 24 Vdc s enkodérem
Katalogové číslo: KBOB3024E
Nevratný elektromechanický převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití vybavený enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

Sada obsahuje:
2x BOB3024E Motory na 24 Vdc s enkóderem
1x HEADY24 Řídící jednotka na 24 Vdc s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x LAMPY Univerzální LED maják na 12 - 255 Vac s integrovanou anténou
1x TO.GO2VA 2 kanálový ovladač 433,92 Mhz

Sada pro křídlovou bránu do 3 m na 230 V
Katalogové číslo: KPR.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Vestavěné elektromechanické koncové spínače otevírání a zavírání. Robustní kloubové rameno z pozinkované oceli proti střihu.

Sada obsahuje:
2x PR.45E Nevratný elektromechanický převodový motor 230 Vac
1x HEADY Řídící jednotka 230 Vac s integrovaným přijímačem
2X DU.E2 Jedno rameno z pozinkované oceli
1X PUPILLA.T Pár fotobuněk nastavitelný ve třech polohách
1X TO.GO2VA 2 kanálový vysílač na 433,92 MHz, s Advanced Rolling Code a Rolling Code kódováním
Hydromotor do 5 m na 24 V s enkodérem
Katalogové číslo: HD5024E.AC
Nevratný hydraulický motor se zadním a předním kloubem pro křídla do 5 m s aretací při otevírání a zavírání.
Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí.
Přítomnost enkodéru a nízkonapěťového motoru umožňují optimalizovat výkon, úroveň bezpečnosti a přesnost ve fázích pohybu brány.
Nastavitelné elektronické zpomalení otevírání a zavírání umožňuje maximální tichost a plynulost provozu. Vyhýbání se silným nárazům na mechanické dorazy také omezuje riziko rozbití instalace.
Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče
Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány.
Perfektní nastavení zdvihu. Nastavitelný přední kulový kloub umožňuje dokonalé nastavení zdvihu, což představuje ideální řešení i v instalacích na brány, které nejsou dokonale vyrovnány.
Maximální snadná instalace a údržba. Instalace motoru je obzvláště rychlá a intuitivní díky svorkovnici, která zjednodušuje fáze zapojení motoru. Údržbové operace je také možné provádět rychle díky možnosti snadné výměny napájecího kabelu nebo kontroly hladiny oleje i s již nainstalovaným motorem.

Sada pro křídlovou bránu do 2,1 m na 24 Vdc
Katalogové číslo: KBOB2124E.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití vybavený enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

Sada obsahuje:
2x BOB2124E Motory na 24 Vdc s enkodérem
1x HEADY24 Řídící jednotka na 24 Vdc s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Hydromotor do 5 m křídla na 230 Vac, hmotnost 500 kg
Katalogové číslo: HD.50AC
Hydraulický motor na 230 Vac určený pro intenzivní použití a těžké brány. Blokování otevírání a zavírání. Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí. Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče. Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány. Perfektní nastavení zdvihu. Nastavitelný přední kulový kloub umožňuje dokonalé nastavení zdvihu, což představuje ideální řešení i v instalacích na brány, které nejsou dokonale vyrovnány. Maximální snadná instalace a údržba. Svorkovnice integrované v olejovém uzávěru umožňují usnadnit a urychlit instalační operace. Je také možné snadno vyměnit napájecí kabel a zkontrolovat hladinu oleje i s již nainstalovaným motorem. Bezpečnost a plynulost cyklu. Nastavitelné hydraulické zpomalení zavírání umožňuje maximální tichost a plynulost cyklu.

Délka křídla až 5 m a hmotnost 500 kg.
Sada pro křídlovou bránu do 3 m na 230 Vac
Katalogové číslo: KBOB30M.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění. Inovativní převodovka FACE. Všechny mechanické části jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli. Ozubené kolo a vnitřní závit z bronzu. Odemykání klíčkem v případě výpadku el.

Sada obsahuje:
2x BOB30M Motory na 230 Vac
1x HEADY Řídící jednotka na 230 Vac s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelnýc fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Sada pro křídlovou bránu do 3,5 m na 230 Vac
Katalogové číslo: KBILL40M.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Základní design a linie vhodné zejména pro kované brány. Rychlá a snadná instalace díky malým celkovým rozměrům a instalačním rozměrům. Šnekový šroub chráněný stíracím kroužkem a nerezovou tyčí, díky čemuž je vhodný i do prašných, písčitých nebo míst s agresivními atmosférickými vlivy. Snadno přístupné horní uvolnění.
K dispozici v pravé a levé verzi.

Sada obsahuje:
2x BILL40M Motory na 230 Vac
1x HEADY Řídící jednotka na 230 Vac s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Hydromotor do 1,8 m křídla na 230 Vac, hmotnost 400 kg
Katalogové číslo: HD.18AC
Hydraulický motor na 230 Vac určený pro intenzivní použití a těžké brány. Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí. Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče. Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány. Maximální snadná instalace a údržba. Svorkovnice integrované v olejovém uzávěru umožňují usnadnit a urychlit instalační operace. Je také možné snadno vyměnit napájecí kabel a zkontrolovat hladinu oleje i s již nainstalovaným motorem.

Délka křídla až 1,8 m a hmotnost 400 kg.
Sada pro křídlovou bránu do 2,1 m na 24 Vdc s kloubovým ramenem
Katalogové číslo: KBN24.P
Nevratný převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a přijímačem. Zmenšené rozměry, vhodné pro brány s velkými sloupy. Provoz zaručen i při absenci elektřiny pomocí baterií, které lze dokonale integrovat do motoru. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Přítomnost mechanické zarážky při otevírání. Nastavitelná možnost uvolnění drátu, která umožňuje otevření zvenčí v případě výpadku proudu.

Sada obsahuje:
1x BN.E24 Motor na 24 Vdc s integrovanou řídící jednotkou
1x BN.24 Motor na 24 Vdc
2x BA Kloubová ramena
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Sada pro křídlovou bránu do 3,5 m na 24 Vdc
Katalogové číslo: KBILL4024.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Základní design a linie vhodné zejména pro kované brány. Rychlá a snadná instalace díky malým celkovým rozměrům a instalačním rozměrům. Šnekový šroub chráněný stíracím kroužkem a nerezovou tyčí, díky čemuž je vhodný i do prašných, písčitých nebo míst s agresivními atmosférickými vlivy. Snadno přístupné horní uvolnění.
K dispozici v pravé a levé verzi.

Sada obsahuje:
2x BILL4024 Motory na 24 Vdc
1x HEADY24 Řídící jednotka na 24 Vdc s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Sada pro křídlovou bránu do 2,5 m na 230 Vac
Katalogové číslo: KBILL30M.P
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Základní design a linie vhodné zejména pro kované brány. Rychlá a snadná instalace díky malým celkovým rozměrům a instalačním rozměrům. Šnekový šroub chráněný stíracím kroužkem a nerezovou tyčí, díky čemuž je vhodný i do prašných, písčitých nebo míst s agresivními atmosférickými vlivy. Snadno přístupné horní uvolnění.
K dispozici v pravé a levé verzi.

Sada obsahuje:
2x BILL30M Motory na 230 Vac
1x HEADY Řídící jednotka na 230 Vac s integrovaným přijímačem
1x PUPILLA.T Pár nastavitelných fotobuněk
1x TO.GO2VA Vysílač se 2 kanály s kódováním ARC a plovoucí kód

Pákový motor pro křídlovou bránu do 2,5 m na 24 Vdc
Katalogové číslo: MBE24
Nevratný převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a přijímačem. Turbo motor, čas otevření: 10 sekund. Zmenšené rozměry, vhodné pro brány s velkými sloupy. Mechanika z tvrzené oceli pro zajištění pevnosti. Provoz zaručen i při absenci elektřiny přes baterie. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Vybaveno koncovým spínačem při otevírání a zavírání. Nastavitelná možnost uvolnění drátu, která umožňuje otevření zvenčí v případě výpadku proudu. Převodovka vyrobena z tvrdé oceli. Zaručuje dlouhověkost a spolehlivost.

Rameno není součástí dodávky.
Podzemní motor na 230 Vac do 4 m
Katalogové číslo: DU.350N
Nevratný elektromechanický převodový motor pro velká vrata na 230 Vac v olejové lázni. Vestavěný a nastavitelný mechanický doraz. Ideální pro brány těžších a větších rozměrů. Kataforézní krabice, která dovoluje snadnou údržbu bez nutnosti odmontování křídel. Možnost vodotěsných elektromechanických koncových spínačů. Nastavitelné zarážky pro elektromechanické koncové spínače. Vestavěné mechanické dorazy regulovatelné při zavření a otevření. Rychlost otevření 22 sekund.
Délka křídla do 4 m.Motor na 230 Vac, do 3 m délky, rychlost otevření 16 s, převod v oleji
Katalogové číslo: DU.350NV
Nevratný elektromechanický převodový motor pro velká vrata na 230 Vac v olejové lázni. Vestavěný a nastavitelný mechanický doraz.
Délka křídla do 3 m.
Motor na 24 Vdc, do 3,5 m délky, rychlost otevření 15 s, s enkodérem
Katalogové číslo: DU.IT24NVE
Motor pro podzemní montáž. Na výběr elektromechanické spínáče nebo mechanické zarážky, rychlost otevření na 90° je 15 sekund. Nevratný elektromechanický převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití vybavený enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Celokovová mechanika a vestavěný mechanický doraz.
Délka křídla do 3,5 m.Motor pro křídlovou bránu do 3 m na 24 Vdc s enkodérem
Katalogové číslo: BOB3024E
Nevratný elektromechanický převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití vybavený enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.
Délka křídla až 3 m.

Motor pro křídlovou bránu do 3 m na 230 Vac
Katalogové číslo: PR.45E
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Vestavěné elektromechanické koncové spínače otevírání a zavírání. Robustní kloubové rameno z pozinkované oceli.
Rameno není součástí dodávky.
Motor pro křídlovou bránu do 2,1 m na 24 Vdc s enkodérem
Katalogové číslo: BOB2124E
Nevratný elektromechanický převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití vybavený enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Možnost provozu na baterie. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

Motor pro křídlovou bránu do 3 m na 230 Vac s enkodérem
Katalogové číslo: BOB30ME.DA
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac vybavený enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu brány. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.

Motor pro křídlovou bránu do 5 m na 230 Vac
Katalogové číslo: BOB50M
Nevratný elektromechanický převodový motor na 230 Vac. Spolehlivý a rychlý převodový motor díky 2 nastavitelným mechanickým dorazům při otevírání a zavírání. Válcovaný šroub s kulovým průřezem Ø 20 mm. Snadno přístupné horní uvolnění.
Inovativní převodovka FACE. Všechny mechanické části jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli. Ozubené kolo a vnitřní závit z bronzu. Odemykání osobním klíčem. Spolehlivý, tichý, snadno a rychle instalovatelný mechanický motor. Vybaveno dvěma mechanickými koncovými spínači nastavitelnými ve fázi otevírání a zavírání.
Až do 5 m křídla brány.