Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Řídící jednotka na 400 Vac s frekvenčním měničem
Katalogové číslo: WAVE
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata řady VN
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 100 ÷ 250 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Standardně dodávaný rádiový přijímač 433,92 MHz model ONE2.WI. Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů. Vstupy krok za krokem, otevřít, zavřít, pěší, zastávka. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. N ° 2 konfigurovatelné vstupy pro fotobuňku aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, zónové světlo. Výstup testu fotobuňky. Výstup druhého rádiového kanálu. Elektronické nastavení točivého momentu s automatickým výpočtem pro každý bod zdvihu (STC SYSTEM). Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Nastavitelná zpomalení. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Integrovaný invertor. Virtuální enkodér. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Průmyslový motor na 400 Vac pro nevyvážená vrata
Katalogové číslo: VN.MT40V
Převodový motor na 400 Vac s ručním řetězovým ovládáním a redukčním poměrem 1/40. Ventilovaný elektromotor ideální pro intenzivní používání a vybavený elektrobrzdou. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Maximální bezpečnost zaručena i ve fázích ručního manévrování díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzové ozubení zaručují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.


Boční motor na garážová vrata do 35 m² na 24 Vdc, 80 Nm, integrovaná řídící jednotka
Katalogové číslo: JACK24.80
Boční převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 100 ÷ 250 Vac 50/60 Hz umožňující snížení spotřeby a dlouhou životnost servomotoru. Řídící jednotka snadno přístupná díky přednímu krytu vybavenému panty je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje pohlcení v pohotovostním režimu méně než 0,5 W. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED, které zaručují vysoký světelný výkon. Ideální pro automatizaci velkých vrat (až 35 ㎡) nebo tam, kde je vyžadováno intenzivní používání, servomotor se vyznačuje kompaktními rozměry (šířka 11 cm), které umožňují snadnou a rychlou montáž i v případě omezených prostor. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu vrat. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze vrat a zaručuje maximální bezpečnost. Provoz zaručen i při výpadku elektřiny pomocí akumulátorů, které lze dokonale integrovat do motoru (2 akumulátory 1,2 Ah). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Integrovaný rychloupínací systém UP.

Včetně upevňovací desky.
Průmyslový motor do 40 m² na 400 Vac, nouzové otevření řetízkem
Katalogové číslo: VN.MT20 ESW
Převodový motor na 400 Vac s enkodérem, ručním řetězovým ovládáním a převodem 1/20. Nová plastová krabice, která usnadňuje kabeláž motoru díky přední poloze a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. Vybaven absolutním enkodérem, který umožňuje nastavení polohy koncových spínačů otevírání a zavírání dveří přímo v řídící jednotce. Rychlá zásuvná kabeláž pro rychlou a snadnou instalaci. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Maximální bezpečnost zaručena i v aktivačních fázích rychloupínáku, díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzovým převodem zajišťují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost.


Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, nouzové otevření řetízkem
Katalogové číslo: VN.M20
Převodový motor na 230 Vac s ručním řetězovým ovládáním a redukčním poměrem 1/20. Nová plastová krabička, která usnadňuje ovládání kabeláže motoru díky poloze přední svorky a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Snadné a přesné nastavení polohy koncového spínače. Maximální bezpečnost zaručena i ve fázích aktivace rychloupínáku díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzové ozubení zaručují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.

Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, nouzové otevření řetízkem
Katalogové číslo: VN.M20ESW
Převodový motor na 230 Vac s enkodérem, ručním řetězovým ovládáním a převodem 1/20. Nová plastová krabice, která usnadňuje kabeláž motoru díky přední poloze a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. Vybaven absolutním enkodérem, který umožňuje nastavení polohy koncových spínačů otevírání a zavírání dveří přímo v řídící jednotce. Rychlá zásuvná kabeláž pro rychlou a snadnou instalaci. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Maximální bezpečnost zaručena i v aktivačních fázích rychloupínáku, díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzovým ozubením zajišťují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost.

Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac s absolutním enkodérem
Katalogové číslo: VN.S20ESW
Převodový motor s ručním nouzovým otevřením, k dispozici v jednofázovém provedení na 230 Vac s redukčním poměrem 1/20. Nová plastová skříň, která usnadňuje zapojení motoru díky poloze vpředu a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých poloh. Vybaveno absolutním enkodérem, který umožňuje nastavení koncových poloh přímo v řídící jednotce. Vybaveno rychlým konektorem pro snadnou a rychlou instalaci. Maximální bezpečnost zaručena i při nouzovém odblokování díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru.
Díky převodovce v olejové lázni z kalené oceli a bronzovému převodu je zaručun vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichý chod.


Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac s řídící jednotkou
Katalogové číslo: VN.M20UP
Převodový motor na 230 Vac s řídící jednotkou, ručním řetězovým ovládáním a převodovým poměrem 1/20. Nová plastová krabice, která usnadňuje kabeláž motoru díky přední poloze a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. Vybaveno řídící jednotkou pro ovládání logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). (UP.VN), vybavené ovládáním ve velmi nízkém bezpečnostním napětí 12 Vdc. Ideální pro jednoduché instalace. K dispozici dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1:1 (instalace motoru mimo osu) nebo 1:1,8 (násobič točivého momentu nebo rychlosti). Maximální bezpečnost zaručena i v aktivačních fázích rychloupínáku, díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni s kaleným ocelovým šroubem a bronzové ozubení zaručují vysoký výkon, maximální spolehlivost a tichost. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.
Tip
Boční motor na garážová vrata do 20 m² na 24 Vdc, 50 Nm, integrovaná řídící jednotka
Katalogové číslo: JACK24.50
Boční převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​vestavěnou řídící jednotkou a enkodérem. Spínaný zdroj 100 ÷ 250 Vac 50/60 Hz umožňující snížení spotřeby a dlouhou životnost servomotoru. Řídící jednotka snadno přístupná díky přednímu krytu vybavenému panty je vybavena inovativním systémem snižování spotřeby (ESA +), který zaručuje pohlcení v pohotovostním režimu méně než 0,5 W. Vybaveno servisním světlem se 14 integrovanými LED, které zaručují vysoký světelný výkon. Ideální pro automatizaci velkých vrat (až 20 ㎡) nebo tam, kde je vyžadováno intenzivní používání, servomotor se vyznačuje kompaktními rozměry (šířka 11 cm), které umožňují snadnou a rychlou montáž i v případě omezených prostor. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích pohybu vrat. Zařízení systému STC, které vám umožňuje řídit dodávku točivého momentu ve vztahu k poloze vrat a zaručuje maximální bezpečnost. Provoz zaručen i při výpadku elektřiny pomocí akumulátorů, které lze dokonale integrovat do motoru (2 akumulátory 1,2 Ah). Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Připraveno pro připojení příslušenství X.BE pro integraci systémů domácí automatizace KNX a pro programování přes aplikaci BeUP a rozhraní PRO.UP. Integrovaný rychloupínací systém UP.

Včetně upevňovací desky.
Průmyslový motor do 35 m² na 230 Vac, odblok šňůrkou, s klas. elektromech. konc. spínačemi
Katalogové číslo: VN.S20
Převodový motor s rychlým uvolněním v jednofázové verzi s redukčním poměrem 1/20 a 1/40. Nová plastová skříň, která usnadňuje zapojení motoru díky poloze přední svorky a možnosti přístupu ke kabelům ze tří různých pozic. K dispozici jsou dvě příslušenství pro řetězový převod s redukčním poměrem 1: 1 (mimoosý motor) nebo 1: 1,8 (multiplikátor točivého momentu nebo rychlosti). Snadné a přesné nastavení polohy koncového spínače. Maximální bezpečnost zaručena i ve fázích aktivace rychlého uvolnění díky mikrospínači, který přeruší napájení motoru. Redukce v olejové lázni pomocí šroubu z kalené oceli a bronzového převodu zajišťují vysoký výkon, maximální spolehlivost a ticho. 4 koncové spínače s mikrometrickým nastavením.
Motor pro výklopná vrata do 11 m² na 230 Vac s enkodérem
Katalogové číslo: ZED.RIE
Převodový motor na 230 Vac s elektronickou řídící jednotkou s vestavěným přijímačem a enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje bezpečnost proti přimáčknutí a přesnost ve fázích pohybu dveří. Větší ticho díky nové řídící jednotce s autotransformátorem navrženým pro minimalizaci vibrací dveří. Integrované stropní osvětlení, koncové spínače a ovládací tlačítka.
Motor pro skládací dvoukřídlá vrata na 24 Vdc
Katalogové číslo: ADAM.24
Převodový motor na 24 Vdc pro intenzivní použití s ​​enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s vraty. Systém proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí. Vnitřní kovové převody zajišťují maximální výkon a odolnost. Rychlá a snadná instalace.

Nezahrnuje rameno.

Tip
Motor pro skládací dvoukřídlá vrata na 230 Vac
Katalogové číslo: ADAM
Nevratný převodový motor na 230 Vac s enkodérem. Kódovací zařízení zaručuje maximální bezpečnost a přesnost ve fázích manipulace s vraty. Vnitřní kovové převody zajišťují maximální výkon a odolnost. Rychlá a snadná instalace.

Nezahrnuje rameno.


Řídící jednotka na 230/400 Vac s integrovanými tlačítky
Katalogové číslo: THINKY.P
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál, stropní a zónové osvětlení. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku fáze a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230/400 Vac
Katalogové číslo: THINKY
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku proudu a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.

Řídící jednotka na 24 Vdc na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: BRAINY24
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány, protilehlé posuvné brány a průmyslová skládací vrata s maximálně 2 křídly
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 24 Vdc

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Vstupy otevřít, zavřít a pro pěší. Vstupy fotobuněk pro otevírání-zavírání a zavírání. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Výstup elektrického zámku 12 Vdc. Výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, druhý rádiový kanál a test fotobuňky. Autoset provozních parametrů. Samostatné elektronické nastavení točivého momentu pro každý motor. Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí a řízením kodéru. Samostatné zpomalení otevírání a zavírání pro každý motor. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230 Vac na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: BRAINY
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány, protilehlé posuvné brány, hydraulické motory a průmyslová skládací vrata
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstup enkodéru pro detekci překážky. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Vstupy otevírá, zavírá, pro pěší, krok za krokem, stop. Samostatné vstupy pro fotobuňku aktivní při otevírání-zavírání a fotobuňku aktivní pouze při zavírání. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Výstup elektrického zámku 230 Vac a 12 Vac / DC. Výstupy konfigurovatelné jako výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, druhý rádiový kanál nebo test fotobuňky. Autoset provozních parametrů (u motorů vybavených enkodérem). Elektronická regulace točivého momentu zvlášť pro každý motor. Nastavitelná zpomalení. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Přístupové a programovací heslo. Upozornění na údržbu.
Sada uchycení a kabeláže pro záložní zdroj na JACK24
Katalogové číslo: JACK24.CB
Sada uchycení a kabeláže pro záložní zdroj na JACK24.
5 ks v balení

Kabeláž k řídící jednotce THINKY, 8 m
Katalogové číslo: CABLE VN.ESW 8
Kabel s rychlou kabeláží se spojkou (L = 8 m).

Řídící jednotka na 230 Vac, integrovaná tlačítka
Katalogové číslo: CELL.P
POUŽITÍ - na 1 motor pro průmyslové posuvné dveře, skládací dveře a okenice
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Nastavení parametrů a provozní logika pomocí trimru a dip-switch. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu nebo fotobuňku. Vstupy pro tlačítka otevření, programovatelné jako krok za krokem a zavírání. Výstup výstražného světla otevřené brány. 5-stupňové elektronické nastavení točivého momentu. Možnost správy rádiových ovladačů uložených na přijímači integrovaném se systémem Advantouch.
Převodová sada 1:1 pro hřídel 25,4 mm
Katalogové číslo: VN.RM
Nabíjecí sada 1:1 pro hřídel 1” (25,4 mm) se dvěma ozubenými koly s vnějším ø 78 mm a řetězem o délce 1 m.


Teleskopické pozinkované rameno (d = 1200 mm)
Katalogové číslo: ADAM.BL
Teleskopické pozinkované rameno (d = 1200 mm).

Kabeláž k řídící jednotce THINKY, 5 m
Katalogové číslo: CABLE VN.ESW5
Kabel s rychlou kabeláží se spojkou (L = 5 m).

Redukce pro hřídel, ø 31,75 mm
Katalogové číslo: VN.A3175
Redukce pro hřídel ø 31,75 mm.
1