Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Řídící jednotky

Řídící jednotka na 230/400 Vac s integrovanými tlačítky
Katalogové číslo: THINKY.P
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál, stropní a zónové osvětlení. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku fáze a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 24 Vdc pro HD5024E, HD3524E
Katalogové číslo: HYBRA24
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 převodové motory řady HD.3524 / HD.5024 vybavené enkodérem
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 115 nebo 230 Vac (volitelné) 50 / 60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 24 Vdc 240W + 240W

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování. Odnímatelné svorkovnice. Vstupy otevřít, zavřít, krok za krokem a pro pěší. Samostatné vstupy fotobuněk otevírání-zavírání a zavírání. Vstup citlivé hrany NC nebo 8K2. Vstupy pro motorové enkodéry řady HD.3524 / HD.5024. Výstup pro elektrický zámek 12 Vdc. 2 konfigurovatelné výstupy jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál, stropní světlo, zónové světlo nebo test fotobuňky. Autoset provozní parametry. Samostatné elektronické nastavení točivého momentu pro každý motor. Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí a řízením enkodéru. Samostatné zpomalení otevírání a zavírání pro každý motor. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu. Integrovaná nabíječka baterií, kompatibilní s bateriemi mod. DA.BT2 / DA.BT6. Predispozice pro příslušenství X.BE (modul pro rozhraní KNX).
Řídící jednotka na 230/400 Vac
Katalogové číslo: THINKY
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování a příprava pro zásuvný rádiový přijímač. Připraveno pro připojení absolutního snímače polohy a rychlé zapojení (motory VN “ESW”). Autoset provozních parametrů u motorů vybavených absolutním enkodérem (VN “ESW”). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá, krok za krokem, pro pěší a zastavení. Vstupy pro 4 páry fotobuněk (které lze nastavit jako aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání) a vybavené logikou FOTOTEST. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Vstup bezpečnostního senzoru. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány nebo test fotobuňky. Ochrana proti výpadku proudu a prahová hodnota proudu motoru překročena. Možnost správy parametrů uložených na elektronické řídící jednotce se systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.

Řídící jednotka na 24 Vdc na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: BRAINY24
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány, protilehlé posuvné brány a průmyslová skládací vrata s maximálně 2 křídly
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 24 Vdc

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Vstupy otevřít, zavřít a pro pěší. Vstupy fotobuněk pro otevírání-zavírání a zavírání. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Výstup elektrického zámku 12 Vdc. Výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, druhý rádiový kanál a test fotobuňky. Autoset provozních parametrů. Samostatné elektronické nastavení točivého momentu pro každý motor. Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí a řízením kodéru. Samostatné zpomalení otevírání a zavírání pro každý motor. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230/400 Vac na 1 motor pro průmyslové použití
Katalogové číslo: THINK
Řídící jednotka na 1 motor 230/400 Vac ideální pro průmyslová sekční vrata a pro posuvné brány. Pro intenzivní použití. Jednoduchá instalace díky vestavěnému displeji. Ochrana proti samosevření díky nové elektrobrzdě. Mnohačetné funkce. Vyjímatelná svorkovnice. Modul pro radiopřijímač. Vstup pro otevření pro pěší. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Vstupní odpor 8K2.

Řídící jednotka na 24 Vdc na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: HEADY24
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 24 Vdc

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická a poloautomatická provozní logika. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Krok za krokem, pěší a zastávkové vstupy. Samostatné vstupy pro fotobuňku aktivní při otevírání-zavírání a fotobuňku aktivní pouze při zavírání. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál nebo test fotobuňky. Autoset provozních parametrů. Samostatné elektronické nastavení točivého momentu pro každý motor. Bezpečnost proti přimáčknutí s amperometrickou detekcí a řízením kodéru. Zpomalení nastavitelná samostatně pro každý motor. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání pomocí systému Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.

Řídící jednotka na 230 Vac na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: BRAINY
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány, protilehlé posuvné brány, hydraulické motory a průmyslová skládací vrata
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstup enkodéru pro detekci překážky. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Vstupy otevírá, zavírá, pro pěší, krok za krokem, stop. Samostatné vstupy pro fotobuňku aktivní při otevírání-zavírání a fotobuňku aktivní pouze při zavírání. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Výstup elektrického zámku 230 Vac a 12 Vac / DC. Výstupy konfigurovatelné jako výstražné světlo otevřené brány, servisní světlo, druhý rádiový kanál nebo test fotobuňky. Autoset provozních parametrů (u motorů vybavených enkodérem). Elektronická regulace točivého momentu zvlášť pro každý motor. Nastavitelná zpomalení. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Přístupové a programovací heslo. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230 Vac na 1 motor
Katalogové číslo: MATRIX
POUŽITÍ - 1 motor posuvné brány
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena a nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstup kodéru pro detekci překážky. Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy zastavení, otevření, zavření, chodec a krok za krokem. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu. Programovatelný vstup fotobuňky (PHOT O) aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání. Vstup fotobuňky (PHOT C) aktivní při otevírání i zavírání. Výstup konfigurovatelný jako výstražné světlo otevřené brány, druhý rádiový kanál nebo servisní kontrolka. Výstup testu fotobuňky. Autoset provozních parametrů u motorů vybavených enkodérem. Elektronické nastavení točivého momentu motoru. Nastavitelná zpomalení. Elektronické brždění zajišťuje přesné zastavení i u těžkých dveří. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230/400 Vac pro průmyslové motory
Katalogové číslo: START
POUŽITÍ - na 1 motor pro sekční a roletová vrata, skládací vrata s více než dvěma křídly, nevyvážené a průmyslové posuvné rolety
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac jednofázový nebo 400 Vac třífázový

Logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Pevné svorkovnice. Vstupy koncových spínačů motoru. Vstupy otevírá, zavírá a nouzové zastavení. Tlačítka otevírání a zavírání integrovaná v řídící jednotce. Výstup pro připojení majáku a pomocného kondenzátoru pro spouštění motoru.
Řídící jednotka na 230 Vac pro garážová vrata
Katalogové číslo: LOGICA
POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Integrovaný LCD displej. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a ARC rádiové kódování. Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a provozní logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstup kodéru pro detekci překážky. Samostatné vstupy koncových spínačů pro každý motor. Krok za krokem, uzavření a zastavení vstupů. Vstup pro NC citlivou hranu nebo 8K2. Programovatelný vstup fotobuňky aktivní při otevírání i zavírání nebo aktivní pouze při zavírání. 24 Vdc servisní světelný výstup. Autoset provozních parametrů u motorů řady ZED vybavených enkodérem. Elektromechanické nastavení točivého momentu ve 4 úrovních. Autoset provozních parametrů a zpomalení. Nastavitelná zpomalení. Možnost konfigurace parametrů a správy dálkového ovládání systémem Advantouch. Kontrola aktuálního počtu cyklů. Programování přístupového hesla. Upozornění na údržbu.
Řídící jednotka na 230 Vac, integrovaná tlačítka
Katalogové číslo: CELL.P
POUŽITÍ - na 1 motor pro průmyslové posuvné dveře, skládací dveře a okenice
CENTRÁLNÍ NAPÁJENÍ - 230 Vac - 50/60 Hz
NAPÁJENÍ MOTORU - 230 Vac

Nastavení parametrů a provozní logika pomocí trimru a dip-switch. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz 64 kódů a 3 rádiové kódy (Advanced Rolling Code, Rolling Code, Fixed Code). Odnímatelné svorkovnice. Automatická, poloautomatická a logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Vstupy koncových spínačů motoru. Vstup pro NC nebo 8K2 citlivou hranu nebo fotobuňku. Vstupy pro tlačítka otevření, programovatelné jako krok za krokem a zavírání. Výstup výstražného světla otevřené brány. 5-stupňové elektronické nastavení točivého momentu. Možnost správy rádiových ovladačů uložených na přijímači integrovaném se systémem Advantouch.
Řídící jednotka na 230 Vac na 1 nebo 2 motory
Katalogové číslo: HEADY
VENKOVNÍ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA na 230 Vac

POUŽITÍ - na 1 nebo 2 motory pro křídlové brány.
NAPÁJENÍ - 230 Vac
VÝKON MOTORU - 230 Vac 500W + 500W

LCD displej. Integrovany rádiový přijímač 433,92 MHz. Lze nahrát 64 trvalých, variabilních nebo ARC kódů. Svorkovnice snadno použitelné (odnímatelné). Vstup funkce branky (částečné otevření jednoho křídla brány). Programovatelný vstup pro fotobuňku. Výstup 230 Vac a 12 Vac pro elektrický zámek. Výstup na servisní osvětlení, indikátor polohy brány, druhý rádiový kanál a test fotobuňky. Elektronické nastavení parametrů jednotlivých motorů. Stejné otáčky motoru (není možné nastavení). Konfigurace funkcí a řízení dálkových ovladačů pomocí zařízení ADVANTOUCH. Možnost kontroly aktuálního počtu cyklů. Přístupový kód pro programování. Možnost nastavení připomenutí servisní kontroly. Možnost připojit jednu řadu fotobuněk.


Sada řídící jednotky na 230 Vac + 2 ovladače TO.GO2A (k připojení k fotobuňkám PUPILLA.T)
Katalogové číslo: KFACILE
Použití - 1 motor rolety
Centrální napájení - 230 Vac - 50 Hz
Napájení motoru - 230 Vac (nebo 115 Vac) 1500W max

Nastavení parametrů a provozní logiky pomocí dip-switch a tlačítka. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz trojitě kódovaný, maximálně 64 dálkových ovladačů. Nastavitelná pracovní doba. Pevné svorkovnice. Automatická, poloautomatická nebo logika mrtvého muže (povolena nebo nepovolena přítomnost funkce člověka). Logika učení dálkového vysílače pomocí funkce "skrytý klíč" (současné stisknutí tlačítek T1 a T2 po dobu nejméně 3 sekund). Vstup pro příkaz krok za krokem a vstup pro bezpečnostní zařízení (rozpínací kontakt). Ovládací tlačítko integrované ve víku krabičky. LED diagnostika a bzučák.

Sada obsahuje:
1x FACILE Řídící jednotka
2x TO.GO2A Dvoukanálový vysílač, ARC kód
Řídící jednotka na 230 Vac na 1 motor
Katalogové číslo: CORE
VENKOVNÍ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY na 230 Vac.

POUŽITÍ - na 1 motor pro posuvné brány nebo jednokřídlé brány.
NAPÁJENÍ - 230 Vac
VÝKON MOTORU - 230 Vac 750W

Funkce a parametry nastavitelné potenciometrem. Integrovaný rádiový přijímač 433,92 MHz. Lze nahrát 64 ovladaču, variabilních nebo ARC kódů. Snadno použitelné svorkovnice (odnímatelné). Automatická a poloautomatická logická funkce. Vstup pro koncové spínače. Funkce krok za krokem, stop. Vstup pro připojení k fotobuňkám. Výstup na servisní osvětlení, funkce ukazatel polohy brány. Nastavení točivého momentu - 5 úrovní. Konfigurace funkcí a dálkových ovladačů pomocí zařízení ADVANTOUCH.
Redukce spotřeby elektrické energie
Katalogové číslo: ESA.BASIC
Představuje jako první na trhu systém automatismů, který dovoluje redukovat spotřebu elektrické energie pomocí zařízení, které lze aplikovat na všechny systémy jak stávající a nové, tak i na produkty ostatních výrobců.
• Řídící jednotka ESA je napojena na centrální síť, kde automatickým systémem snižuje provozní náklady v pohotovostním režimu. Dokonalé načasování s novou evropskou směrnicí.
• Systém výrazně snižuje spotřebu motoru a dokáže tuto úsporu energie (rovnající se 250 KW/za rok převést na peněžní úspory).
• ESA Systém je projekt patentovaný firmou Beninca´.
• Řídící jednotka ESA Systém může být použita také jako klasický přijímač, 6 kanálů s možností vložení vysílače do paměti přijímače přímo v řídící jednotce ESA.
• Maximálné přizpůsobivý díky trojitému typu kódování: plovoucí kód, plovoucí kód pro BYOU (ARC) a programovatelný kód PRAKTICKÝ, EKOLOGICKÝ.
• SUN SYSTÉM představuje výborné řešení, které dovoluje instalaci automatizmů také na místa, kde je obtížné přípojení k elektrické energii TECHNOLOGICKÝ A EVOLUČNÍ.
Přítomnost displeje dovoluje monitorovat některé důležité parametry:
• Okamžité hodnoty napájení baterie a fotovoltaického panelu.
• Okamžité hodnoty k aktuálnímu stavu dodané energie solárním panelem a bateriemi.
• Doba provozu systému.
• Průměrné hodnoty historických dat spotřeby energie.
• Hlášení chybových zpráv souvisejících s nabíjením baterie.
• Kontrola nabíjení baterií FLEXIBILNÍ PROTOŽE JE OTEVŘENÝ.
• Možnost připojení až třech solárních panelů.
• Možnost použití baterií různých kapacit (7-50 Ah) NÍZKÁ SPOTŘEBA = VÍCE CYKLŮ.
• Systém spravuje řídící jednotka SUNNY.
• Ve fázi klidu automatického systému SUNNY deaktivuje řídící jednotku, udržuje pouze napájení potřebné k přijetí signálu.
• Díky nízké spotřebě energie v pohotovostním režimu karty, je systém schopen zajistit vysoký počet cyklů, kdy není sluneční záření optimální.
2 tlačítko pro box LB
Katalogové číslo: KPC
2 tlačítko pro box LB:

1x NO
1x NC kontakt.


2 tlačítko pro box LB
Katalogové číslo: KPO
2 tlačítko pro box LB:

2x NO kontakt.


Box pro řídící jednotku CORE, 160 x 130 x 73 mm
Katalogové číslo: SB
Box pro řídící jednotku CORE 160 x 130 x 73 mm.