Kontakt

BENINCA' CS s.r.o.
Sukorady 109
294 06 Sukorady

IČ: 28161076
DIČ: CZ28161076

Tel: +420 725 544 570

Email: info@beninca.cz

www.beninca-prodej.cz
www.beninca.com

Hydromotor do 5 m na 24 V s enkodérem
Katalogové číslo: HD5024E.AC
Nevratný hydraulický motor se zadním a předním kloubem pro křídla do 5 m s aretací při otevírání a zavírání.
Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí.
Přítomnost enkodéru a nízkonapěťového motoru umožňují optimalizovat výkon, úroveň bezpečnosti a přesnost ve fázích pohybu brány.
Nastavitelné elektronické zpomalení otevírání a zavírání umožňuje maximální tichost a plynulost provozu. Vyhýbání se silným nárazům na mechanické dorazy také omezuje riziko rozbití instalace.
Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče
Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány.
Perfektní nastavení zdvihu. Nastavitelný přední kulový kloub umožňuje dokonalé nastavení zdvihu, což představuje ideální řešení i v instalacích na brány, které nejsou dokonale vyrovnány.
Maximální snadná instalace a údržba. Instalace motoru je obzvláště rychlá a intuitivní díky svorkovnici, která zjednodušuje fáze zapojení motoru. Údržbové operace je také možné provádět rychle díky možnosti snadné výměny napájecího kabelu nebo kontroly hladiny oleje i s již nainstalovaným motorem.

Hydromotor do 3,5 m křídla na 230 Vac, hmotnost 450 kg
Katalogové číslo: HD.35
Hydraulický motor na 230 Vac určený pro intenzivní použití a těžké brány. Bez zámků (reverzibilní). Spolehlivost a vysoce kvalitní materiály. Představec z chromované oceli a profily z eloxovaného hliníku zaručují maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům. Obtokové ventily z mosazi pro lepší nastavení síly zajišťují maximální bezpečnost proti přimáčknutí. Špičkový výkon. Elektromotor zaručuje maximální výkon, optimální tah a velmi intenzivní provoz. Uvolněte pomocí personalizovaného klíče. Samovyrovnání. Zadní otočný kloub usnadňuje instalaci tím, že vyrovnává případné nesouososti brány. Perfektní nastavení zdvihu. Nastavitelný přední kulový kloub umožňuje dokonalé nastavení zdvihu, což představuje ideální řešení i v instalacích na brány, které nejsou dokonale vyrovnány. Maximální snadná instalace a údržba.
Svorkovnice integrované v olejovém uzávěru umožňují usnadnit a urychlit instalační operace. Je také možné snadno vyměnit napájecí kabel a zkontrolovat hladinu oleje i s již nainstalovaným motorem. Bezpečnost a plynulost cyklů. Nastavitelné hydraulické zpomalení zavírání umožňuje maximální tichost a plynulost cyklu.

Motor do délky křídla 3 m, max. hmotnost 450 kg.